Tel. 512 138 545

Twój koszyk: masz 0 prod. za 0,00 zł

Firma Armand produkuje najwyższej jakości zappery i wykrywacze metali w Polsce od 1985 roku.Jesteśmy producentem zapperów.


Zapper Armand Hulda Clark to generator terapeutyczny zaprojektowany na podstawie książki dr Huldy Clark, używany do usuwania z organizmu w warunkach domowych szkodliwych patogenów takich jak: wirusy, grzyby, bakterie i pasożyty. Zapper jest wykorzystywany przy elektroterapii i bioenergoterapii oraz działa na zasadzie biorezonansu. Wysoka jakość wykonania i nowe, autorskie działanie opracowane przez naszą firmę. Wyprodukowany w Polsce, ręczną pracą z użyciem najwyższej jakości materiałów, takich jak ręcznie polerowana miedź.

Jesteśmy producentem wykrywaczy metali.


Nasze detektory metali są ręcznie wytwarzane w Polsce od 1985 roku tradycyjnymi metodami. Armand jest jedną z pierwszych polskich firm produkującą do dzisiaj uznane wykrywacze metalu. Naszymi głównymi odbiorcami są poszukiwacze, hobbyści, archeolodzy, a także gminy, przedsiębiorstwa komunalne i budowlane, branża wodno-kanalizacyjna oraz tartaczna.


Armand to polska firma produkująca zappery i wykrywacze metali od 1985 roku, a nasz sklep internetowy działa już od 2008 roku.

Wszystkie nasze zappery i wykrywacze metali wykonujemy na zamówienie, z ręczną precyzją w Polsce. Nasze produkty powstają w ograniczonych ilościach, zgodnie z zasadami etycznymi i troską o środowisko.Jak interpretujemy naszą pracę? Praca rzemieślnicza to dewiza jakości, która nadaje wykrywaczom metali i zapperom: charakter, pochodzenie i przeznaczenie. Jest to termin, który obejmuje szereg unikalnych praktyk, od ręcznego rzemiosła tradycyjnego po najnowsze technologie wykorzystywane do tworzenia nowych lub innowacyjnych projektów i produktów.

Rzemiosło we wszystkich jego formach wymaga czasu, umiejętności i staranności na każdym etapie procesu produkcyjnego. Efektem są produkty, w które nasi klienci chcą inwestować, które chcą pielęgnować i zatrzymywać na dłużej, co jest lepsze dla nich i lepsze dla środowiska.

Oprogramowanie KQS.store

© Armand. Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.