Tel. 512 138 545

Twój koszyk: masz 0 prod. za 0,00 zł

Pytania i odpowiedzi o Zapperze Armand Hulda Clark

Dlaczego Zapper Armand Hulda Clark ma różne częstotliwości działania? 


Zapper Armand Hulda Clark jest lepszą, jak również wzmocnioną wersją klasycznego Zappera Hulda Clark. Zapper Armand Hulda Clark obsługuje częstotliwości w zakresie od 7 do 833 kHz i oczywiście klasyczną częstotliwość zapperów czyli 30 kHz.

W dalszym ciągu jest to klasyczny Zapper o częstotliwości działania 30 kHz zgodny z oryginałem przedstawionym w książce dr Huldy Clark, jednak dodaliśmy szersze spektrum działania częstotliwości, przez co jest skuteczniejszy i pokrywa wszystkie zakresy działania opisane w książce dr Huldy Clark.

Ma również wzmocnioną moc, działając lepiej od zwykłych zapperów. Posiada programy zappujące na różnych częstotliwościach, a nie tylko na 30 kHz, oferując szeroki wachlarz zappowania.

Nasz Zapper Armand jest produktem klasy premium w świecie zapperów Hulda Clark. Cechuje go najwyższa jakość wykonania i działania oraz doskonałość i czystość użytych materiałów, takich jak np. 100% miedź użyta w elektrodach zappera.

Zappery obsługujące jedynie częstotliwość 30 kHz są bardzo prostymi urządzeniami z punktu widzenia elektronicznego. Zapper Armand Hulda Clark jest dużo bardziej zaawansowany technologicznie i jest skuteczniejszy. 

Należy pamiętać, że dr Hulda Regehr Clark w swojej doskonałej książce „Kuracja życia metodą dr Clark” zaleca zappowanie pasożytów na różnych, specjalnych częstotliwościach, dostępnych w Zapperze Armand (zakres 7-30-833 kHz), a nie tylko na 30 kHz dostępnych w zapperach o uproszczonej budowie.

Wystarczy tylko spojrzeć, jak duży zakres częstotliwości zdrowotnych pokrywa Zapper Armand Hulda Clark, aby przekonać się, że jest to naprawdę znakomity zapper generator terapeutyczny o wzmocnionej mocy działania.

Zapper posiadający ogromną przewagę nad innymi zapperami poprzez ręcznie polerowane elektrody wykonane z czystej miedzi, które posiadają dodatkowe działanie prozdrowotne z racji użytego materiału. Dodając do tego ręcznie wykonane pudełko wykonane z prawdziwego drewna otrzymujemy zappera niemal perfekcyjnego. 

Taki właśnie jest Zapper Armand Hulda Clark. Jego jakość i działanie potwierdzone są również wieloma opiniami dostępnymi w internecie. A naszych zadowolonych klientów wciąż przybywa. 


Co wyróżnia Zappera Armand Hulda Clark?


Przede wszystkim łatwość obsługi, nowoczesność i uniwersalność. Stosując naszego Zappera Armand Hulda Clark, nie musisz znać konkretnych częstotliwości patogenów!

Na przykład, na programie numer 4, Zapper Armand operuje w zakresie częstotliwości pasożytów, bakterii i wirusów, podanych w książce dr Hulda Clark: "Kuracja Życia metodą dr Clark". Stosując wspomniany program numer 4 masz pewność, że nie ominiesz żadnej z czętotliwości i patogenu z tego zakresu, gdyż Zapper Armand obejmuje je wszystkie, na standardowym programie trwającym 7 minut.

Prawdę mówiąc, nie trzeba w ogóle posiadać tabeli z częstotliwościami, ponieważ Zapper Armand pokrywa je wszystkie, oczywiście z danego zakresu częstotliwości. Są przypadki, bardzo częste, że osoba posiada kilka patogenów, które są na różnych częstotliwościach. Wtedy kierując się tylko na jedną częstotliwość, omija inne. Zapper Armand nie ominie innych częstotliwości. 

Nasz Zapper Armand, działając przykładowo na programie numer 4, zadziała na wszystkie patogeny, czyli: pasożyty, bakterie i wirusy.

Najbardziej uniwersalnym i najczęściej stosowanym programem naszego Zappera Armand Hulda Clark jest właśnie program numer 4, który polecamy. 


Czy potrzebuję również urządzenia Zapper Armand Feet Adapter?


Uważamy, że działanie prądu poprzez styk galwaniczny, czyli bezpośrednio przez elektrody, jest to najlepszy, optymalny i najefektywniejszy sposób, gdyż prąd elektryczny bezpośrednio przepływa przez ciało ludzkie. W trybie indukcji, czyli poprzez emisję energii np. z pętli indukcyjnej, prąd nie płynie bezpośrednio przez ciało. 

W związku z tym, aby przepływ był bezpośredni przez każdy organ ciała ludzkiego oraz aby zwiększyć wydajność i efektywność naszego Zappera Armand Hulda Clark, polecamy używać również urządzenie Zapper Armand Feet Adapter
 
W pozycji przełącznika: A, lub B, tego urządzenia, prąd z pewnością bezpośrednio przepłynie przez wszystkie organy i całe ciało. Od stóp do głowy i odwrotnie. Całkowicie i dogłębnie. 

Czy Zapper Armand Feet Adapter jest potrzebny, czy nie? Nie jest niezbędny, gdyż nasz Zapper Armand Hulda Clark jest doskonały i zadba o działanie terapeutyczne całego ciała. Jednak człowiek z natury dąży do perfekcji, tak więc aby efekt terapeutyczny był jak najbardziej pełny, polecamy również to urządzenie. 


Kiedy stosujemy Zappera?


Często chodzimy po poradę i postawienie diagnozy przez lekarzy i mimo przestrzegania podanych przez nich zaleceń, kuracja nie daje efektów. Często bolą nas np.: stawy, głowa, brzuch, prostata i dokucza nam wiele innych dolegliwości, a pomimo porady i leczenia lekarskiego choroba nie ustępuje. Przyczyna może tkwić w ataku patogenów na nasz organizm. 
 
Patogeny mogą skupiać się w rejonach naszego ciała, do których dostęp jest medycznie utrudniony do diagnostyki, np.: brzuch, czaszka czy wspomniana prostata. W związku z medycznymi trudnościami diagnostycznymi jesteśmy leczeni objawowo, co nie zawsze skutkuje. W tej sytuacji pomocny może okazać się Zapper Armand Hulda Clark. 
 
Pamiętajmy, że w pierwszej i zasadniczej kolejności, poddajemy się medycynie klasycznej, w drugiej dopiero tzw. medycynie niekonwencjonalnej. Przy używaniu Zappera nie porzucamy metody leczenia medycyną konwencjonalną. 
 
Należy też zwrócić uwagę, że już samo działanie Zappera może pobudzić organizm do walki z chorobą. Znany powszechnie jest efekt oddziaływania psychicznego, jak np. pozytywny wpływ rodziny, najbliższych, autorytetu, medium, efekt uniesienia religijnego, czy nawet efektu placebo do wzmocnienia organizmu w celu pokonania wroga niszczącego nasz organizm. 

Zappowanie to nie tylko usuwanie pasożytów z organizmu. To również ogólna poprawa samopoczucia dzięki płynącemu prądowi poprzez miedziane elektrody. Zappowanie Zapperem Armand na programach według Huldy Clark, 1 i 2 (program dłuższy), jest szczególnie polecane do odzyskania równowagi energetycznej. Zappowanie to zdrowy styl życia. 
 

Zasada działania Zappera


Nazwa Zapper powstała od slangowego określenia zap – zaatakować, unicestwić, zniszczyć. 
 
Zasada działania Zappera opiera się na niszczeniu patogenów znajdujących się w naszym organizmie, przy pomocy prądu pulsującego jednokierunkowego. Inaczej nazywając, ten prąd, to prąd stały przerywany - taktowany. Takt, czyli przerwy tego impulsu określa częstotliwość. Dr Hulda Clark zbadała i udowodniła na podstawie badań, że różna częstotliwość taktowania prądu stałego niszczy różne patogeny. 
 
Jeżeli odpowiednio zastosujemy daną częstotliwość lub zbiór częstotliwości, to możemy pozbyć się z organizmu określone grupy patogenów. Opiera się to na teorii naukowca o nazwisku Royal Raymond Rife, który uważał, że wirusy i bakterie mają własne częstotliwości rezonansowe, które są dla nich śmiertelne (MOR – Mortal Oscillation Rate). 
 
Klasyczna częstotliwość Zappera określona przez dr Huldę Regehr Clark to 30 kHz, czyli jest to 30 000 impulsów oddziaływania prądu w ciągu jednej sekundy.
 
Jak napisano wcześniej, dr Hulda Clark określiła, że różne patogeny są niszczone przy różnych częstotliwościach. Dlatego zastosowaliśmy w naszym urządzeniu różne programy, z różnymi pakietami częstotliwości dla niszczenia wybranych przez Państwa patogenów.
 
Dr Hulda Clark uważa, że prądy o częstotliwościach zmieniających się od 10 Hz do 1 MHz, mogą być pomocne przy leczeniu różnych odmian raka, jak i pozbywaniu się toksyn z organizmu. 
 
 
Co to są patogeny?


Patogeny są to czynniki wywołujące zaburzenia metabolizmu. Wyróżnia się następujące typy patogenów: 
 
 1. Biologiczne, czyli wirusy, grzyby, bakterie i pasożyty
 2. Chemiczne, czyli toksyczne związki chemiczne
 3. Fizyczne, czyli promieniowanie jonizujące, temperatura i urazy mechaniczne
 
Na jakie patogeny oddziałuje Zapper Armand?


Oddziaływanie Zappera przy użyciu prądu o różnej częstotliwości potrafi niszczyć patogeny biologiczne czyli wirusy, grzyby, bakterie i pasożyty (tzw. robaki), a nawet toksyny. 
 
Zapper Armand Hulda Clark Generator Terapeutyczny, a konkretnie nasz model 01 na skutek zastosowanego szerszego zakresu częstotliwości, niż w pierwszym modelu dr Huldy Clark, oddziałuje na wirusy, bakterie, grzyby i pasożyty. Możemy go używać także w dolegliwościach alergicznych, gdyż oddziałuje na np. roztocza. Aby precyzyjnie dobrać charakter oddziaływania, należy wybrać odpowiedni program pracy. 
 
Należy dodać, że nie każdy Zapper oddziałuje na wszystkie patogeny, za to my przedstawiamy nasz Zapper Armand, który pracuje w szerokim zakresie częstotliwości, oddziałującym w szerokim zakresie na patogeny biologiczne. 
 
W Internecie można odnaleźć tabele z częstotliwościami rezonansowymi patogenów. Jeżeli wybierzemy patogen, co do którego mamy podejrzenie, że znajduje się w naszym organizmie, to wybieramy numer programu, który zawiera wybraną częstotliwość. I w tym wybranym programie, patogen „spotka się” z własną częstotliwością rezonansową, która go wyeliminuje. Skutkować to będzie oczyszczeniem organizmu, a tym samym poprawą samopoczucia. 
 
Nasz Zapper polecają klienci cierpiący na objawy boreliozy, choroby przenoszonej przez kleszcze. Pomaga również przy chorobie Morgellonów. 
 
 
Jak długo dziennie można używać Zappera?


Według dr Huldy Clark, Zappera nie można używać dziennie dłużej, niż 21 minut. Chodzi o czynne poddanie się procesowi działania prądu Zappera, a nie o sam fakt włączenia Zappera. Nasz najdłuższy program działa w sumie 60 minut, ale w ten czas wliczone są przerwy w jego oddziaływaniu prądem, a pełne działanie prądu w tym programie trwa 21 minut.
 
 
Dlaczego zmodyfikowaliśmy Zappera dr Huldy Clark?


Nowe wyniki badań określiły nowe zakresy częstotliwości dla oddziaływania na patogeny. Ponadto, od końca XX w. nastąpił postęp w rozwoju elektroniki, wprowadzono np układy scalone o programowanym zakresie działania. My w naszym Zapperze Armand zastosowaliśmy taki układ mikroprocesora, aby zastosować widmo częstotliwości, mogące uderzać w patogeny, do oddziaływania, na patogeny, na które nie znamy dokładnej częstotliwości. Czyli jeżeli zastosujemy widmo, czyli szeroki zakres częstotliwości, to statystycznie, uderzymy dokładnie w patogen chorobotwórczy, którego działanie powoduje u nas dolegliwości, a jednocześnie nie musimy znać częstotliwości tego patogenu. 
 
Działanie przemiatania opiera się na zasadzie, że w czasie cyklu programu, następuje podawanie na elektrody częstotliwości zmieniającej się z zadanym przedziale np. dla programu P5 od 500 kHz do 833 kHz. 
 
W naszym Zapperze odnajdą Państwo funkcję zwiększającą moc układu, pod nazwą MOC 12V. Syn dr. Huldy Clark w swoim układzie stosował baterię 9V, my natomiast zastosowaliśmy w układzie przetwornicę podwyższającą do napięcia 12V, przy czym wartość tego napięcia jest dalej całkowicie bezpieczna dla zdrowia. 
 
 
Dlaczego oddziaływanie Zappera nie jest procedurą medyczną?


Zapper nie jest nowym pomysłem, to idea sprawdzona praktycznie w XX w. przez dr. Huldę Regehr Clark. Niestety, globalne lobby farmakologiczne sterujące trendami medycznymi pomija tę metodę poprawiania zdrowia naszego organizmu z przyczyn konkurencyjności korzyści finansowych. Skoro działanie Zappera nie opiera się na oddziaływaniu przy użyciu farmaceutyków, to lobby farmaceutyczne nie jest zainteresowane w finansowaniu badań nad oddziaływaniem Zappera na organizm ludzki.
 
Należy jednak pamiętać, że Zapper nie zastąpi tradycyjnej medycyny, jej diagnostyki i jej metod leczenia. Zapper należy traktować jako urządzenie wspomagające poprawę stanu zdrowia. Zapper na pewno nie zastąpi lekarza, ale może wspomóc proces leczenia. Zapper należy traktować jako dział tzw. medycyny niekonwencjonalnej i naturalnej, a sięgamy do niej w przypadku bezradności medycyny konwencjonalnej. Zadaniem Zappera nie jest zastępowanie medycyny uniwersyteckiej, lecz jej wspieranie.
 
 
Dlaczego Zapper Armand jest bezpieczny?


Bezpieczne napięcie dla naszego organizmu, dla prądu zmiennego wynosi 25V. Wykonaliśmy pomiary napięcia naszego urządzenia i jest ono całkowicie bezpieczne. 
 
Generalnie to nie napięcie jest niebezpieczne, a niebezpieczna jest wartość prądu, który może przepływać przez nasze ciało. Dla naszego Zappera Armand ten prąd wynosi około 1mA, czyli poniżej jednej tysięcznej ampera i jest całkowicie bezpieczny. 
 
Oczywiście należy pamiętać, aby nie przekraczać dziennego limitu używania Zappera, wyznaczonego przez dr Clark, który wynosi 21 minut. 


Dlaczego warto kupić Zappera Armand?


Zapper Armand został wykonany według najnowszych zdobyczy współczesnej elektroniki (mikrokontroler), przy jednoczesnej prostocie użytkowania (przyciski i diody świecące). 

 • Nasz Zapper posiada 5 programów fabrycznych, dostępnych pod przyciskiem PROGRAM+, dedykowanych do poszczególnych patogenów. Program dobiera się indywidualnie według odczuwalnych skutków dolegliwości. Większość prostych zapperów nie posiada zmiennej częstotliwości. 
 • Zapper posiada zwiększoną moc. 
 • Posiada sygnalizację rozładowania baterii pod diodą o oznaczeniu BAT. ROZŁ. 
 • Posiada sygnalizację zwarcia elektrod pod diodą ZWARCIE. W układzie zastosowaliśmy zabezpieczenie przeciwzwarciowe, które zapobiega uszkodzeniu urządzenia oraz zapobiega rozładowaniu się baterii.
 • Posiada sygnalizację optyczną realizowaną przez diody świecące i akustyczną - dźwiękową, początku i końca programu lub jego segmentu (dla programu nr P2).
 • Posiada sygnalizację podania napięcia na elektrody SYGNAŁ. 
 • Posiada łatwe włączenie i wyłączenie przyciskiem WŁ./WYŁ. 
 • W przypadku pomyłki podczas obsługi lub wykonania przerwy w pracy możemy zastosować zatrzymanie programu, bez oczekiwania na jego koniec START/STOP. 
 • Opisane miejsce podłączenia elektrod jako ELEKTRODY. 
 • Zapper posiada złącze do elektrod typu BNC, dedykowane do wysokich częstotliwości. Zapper Armand generuje częstotliwość prawie 1MHz, czyli prawie jednego miliona taktowań na sekundę!
 • Elektrody wykonane są z czystej miedzi, z metalu używanego w starożytnym Egipcie. Nawet w archeologii stosuje się pojęcie epoki chalkolitu, czyli epoki miedzi, trwającej około 1000 lat przed narodzeniem Chrystusa. Ponadto elektrody są łączone lutowiem, składającym się z cyny, bez dodatku trującego ołowiu.
 • Istnieje możliwość dokupienia brakujących, zużytych lub zagubionych elementów zestawu Zapper Armand, co w przypadku urządzenia innej firmy, w szczególności zagranicznej (często chińskiej), może być niemożliwe.
 • Zapper Armand posiada nowoczesny, estetyczny i funkcjonalny kształt. W praktyce, elementy zestawu w łatwy, intuicyjny sposób, łączą się ze sobą. Obudowa posiada gumowane obrzeża, które ułatwiają jej chwytność. Kolor obudowy również jest niebrudzący i miły dla oka. 
 • Składowe części Zappera Armand wykonane są z wysokiej jakości materiałów i pochodzą od europejskich dostawców, np. obudowa wykonana jest w Niemczech, a drewniane pudełko w Polsce. 
 • Kupując polski produkt wspierasz polską i europejską gospodarkę. 
 • Jesteśmy producentem Zappera, tak więc serwis gwarancyjny i pogwarancyjny jest realizowany u nas. Zappery niewiadomego pochodzenia są praktycznie nienaprawialne. 
 • Zapper Armand jest zbudowany dokładnie według książki dr Huldy Clark, programy 1 i 2 są klasyczne, natomiast programy 3, 4, 5 wzbogacone i udoskonalone przez naszą firmę Armand, a konkretnie przez polskiego elektronika z wieloletnim stażem, założyciela firmy Armand. 
 • Nasz Zapper jest doskonale wykonany, wzbogacony lepszym działaniem w stosunku do innych zapperów i jest liderem wśród zapperów w swojej klasie. Jest taki, jak powinien być dobry zapper. Z pewnością będzie służył wiele lat. 

Zespół Armand życzy Państwu zdrowia!Nie czekaj! Kup teraz urządzenie Zapper Armand Hulda Clark.Prawa autorskie do tekstu są zastrzeżone. 


Uwaga! Nie należy używać urządzenia Zapper Armand Hulda Clark Generator Terapeutyczny przy założonych w organizmie ludzkim rozrusznikach elektronicznych. Zappera używa się wyłącznie na własną odpowiedzialność. W razie wątpliwości co do używania zappera, należy skonsultować z lekarzem odpowiedniej specjalizacji. Urządzenie Zapper Armand Hulda Clark Generator Terapeutyczny w rozumieniu polskiej Ustawy z Dnia 20 Maja 2010 r. o Wyrobach Medycznych (DZ.U.NR.107 Poz. 679 A) z późniejszymi zmianami nie jest urządzeniem medycznym. Urządzenie spełnia rolę wspomagającą i może być używane na własną odpowiedzialność obsługującego, a Producent i Dystrybutorzy nie ponoszą odpowiedzialności za efekty testów i terapii. Stosowanie urządzenia nie zastępuje badania lekarskiego. W przypadku problemów ze zdrowiem zawsze kontaktuj się ze swoim lekarzem. 


Marka Armand jest już dobrze rozpoznawalna w świecie urządzeń do bioenergoterapii na całym świecie.
 
Produkujemy ręcznie, w ograniczonych ilościach, zgodnie z zasadami etycznymi i troską o środowisko. 
 
 
Inspirując się naturą, pracujemy z najlepszymi na świecie materiałami, aby tworzyć innowacyjne produkty do bioenergoterapii wyłącznie dostępne u nas. Zgodnie z zasadami nowoczesnego designu nasza kolekcja zapperów jest ponadczasowa i funkcjonalna. Edytujemy klasykę, czyli zappery i inne produkty do bioenergoterapii, do najbardziej zaawansowanych konstrukcji, aby ujawnić ogromną jakość i piękno użytych materiałów. Rzemiosło zakorzenione w prawie czterdziestoletniej tradycyjnej rodzinnej produkcji na małą skalę. Takie są właśnie doskonałe zappery.
 
Nic nie podziała dla Ciebie lepiej, niż Zapper Armand. Dlatego tak bardzo cenimy sobie wyjątkową jakość, doskonałe wykonanie i niezrównany komfort użytkowania. I tworzymy takie produkty od prawie czterech dekad.
 
Nasze zappery i produkty do bioenergoterapii są wykonywane ręcznie: z tego powodu mogą nosić drobne niedoskonałości. Te cechy, które różnią się w zależności od egzemplarza, są gwarancją absolutnej autentyczności i ręcznego rzemiosła. 
 
Jak interpretujemy naszą pracę? Praca rzemieślnicza to dewiza jakości, która nadaje zapperom: charakter, pochodzenie i przeznaczenie. Jest to termin, który obejmuje szereg unikalnych praktyk, od ręcznego rzemiosła tradycyjnego po najnowsze technologie wykorzystywane do tworzenia nowych lub innowacyjnych projektów i produktów.
 
Rzemiosło we wszystkich jego formach wymaga czasu, umiejętności i staranności na każdym etapie procesu produkcyjnego. Efektem są produkty, w które nasi klienci chcą inwestować, które chcą pielęgnować i zatrzymywać na dłużej, co jest lepsze dla nich i lepsze dla środowiska. 

U nas zapłacisz przez:

PayU i PayPal

Porównywarka

Wybierz produkty do porównania

Oprogramowanie KQS.store

© Armand. Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.