Tel. 512 138 545

Twój koszyk: masz 0 prod. za 0,00 zł

Pasta polerska ze ściereczką do Zapper Hulda Clark

Pasta polerska ze ściereczką do Zapper Hulda Clark

Ten produkt jest na zamówienie i będzie wysłany w ciągu 1 dnia


Cena: 199,00

Wyprodukowane w Niemczech
Podczas użytkowania elektrod zappera na elektrodach powstaje warstwa tlenku miedzi, co powoduje, że elektrody tracą piękny, miedziany kolor. Również, podczas obecności elektrod na powietrzu, elektrody ciemnieją. Aby usunąć tlenek miedzi z elektrod, można zastosować specjalną pastę polerską. Pasta wystarczy na długi okres czasu, nawet na kilka lat. Wyprodukowana w Niemczech. 

Sposób użycia: 

Pastę należy nanieść na elektrodę miedzianą. Następnie poprzez silnie pocieranie ściereczką, należy doprowadzić do nabłyszczenia się elektrody miedzianej. Czynność należy wykonać kilkukrotnie, aż do pełnego nabłyszczenia. Podczas nabłyszczania powstaje czarny osad, jest to zjawisko prawidłowe, to jest właśnie usunięty z elektrody tlenek miedzi. Czarny osad jest łatwo zmywalny z rąk przy użyciu wody z mydłem. 

Ściereczkę można prać w wodzie z użyciem detergentu. 

Miedź ma właściwości aseptyczne, warto więc dbać o czystość elektrod. Czyste elektrody to efektywniejsze działanie prądu zappera. 

Pastę możemy używać też w gospodarstwie domowym i w zastosowaniu profesjonalnym, do czyszczenia i nabłyszczania miedzi, mosiądzu, brązu, stali nierdzewnej, aluminium i innych metali. Po użyciu pasty, powierzchnia czyszczona jest zabezpieczona cienką warstwą ochronną. 

Pasta jest przez nas używana na bieżąco i sprawdza się doskonale. Jest znakomitej jakości, produkowana w Niemczech. Pojemność w tubce wynosi 75 ml. 


W komplecie: 

  • Pasta polerska
  • Ściereczka

Oprogramowanie KQS.store

© Armand. Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.