Tel. 512 138 545

Twój koszyk: masz 0 prod. za 0,00 zł

Marka Armand jest już dobrze rozpoznawalna w świecie urządzeń do bioenergoterapii na całym świecie. Produkujemy ręcznie, w ograniczonych ilościach, zgodnie z zasadami etycznymi i troską o środowisko. 

Naszym flagowym produktem jest doskonały, zaawansowany technicznie i ręcznie robiony Zapper Hulda Clark. 

Zapper Hulda Clark Armand jest używany do usuwania z organizmu w warunkach domowych szkodliwych patogenów takich jak: wirusy, grzyby, bakterie i pasożyty.

Zapper Armand jest wykorzystywany przy bioenergoterapii i działa na zasadzie biorezonansu. Wysoka jakość wykonania i nowe, autorskie działanie opracowane przez naszą firmę. Wyprodukowany w Polsce, ręczną pracą z użyciem najwyższej jakości materiałów takich jak ręcznie polerowana miedź. Armand, istniejemy od 1985 roku.

Zapper Armand to lider w swojej klasie, łatwy w użytkowaniu, z przyciskiem wzmacniania mocy, dodatkowymi programami pokrywającymi wszystkie częstotliwości działania oraz doskonałą jakością wykonania. Idealny wybór, który posłuży wiele lat.

Poniżej przedstawiamy ofertę naszych najwyższej jakości zapperów, jak i innych produktów bioenergetycznych, takich jak Ekrany Eemana Armand.

Oprogramowanie KQS.store

© Armand. Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.