Tel. 512 138 545

Twój koszyk: masz 0 prod. za 0,00 zł

Wypożyczenie wykrywacza metali

Wypożyczenie wykrywacza metali

Ten produkt jest dostępny

Cena: 299,00

Wypożyczenie wykrywacza metaliWypożyczenie wykrywacza metali Armand Prospector 3 na 7 dni, z nauką obsługi wykrywacza i doradzeniem najlepszych trybów poszukiwań. Należy przynajmniej jeden dzień przed wizytą w siedzibie firmy, zatelefonować do nas i umówić się na wypożyczenie wykrywacza. Pobieramy zastaw 1000 zł. Wypożyczenie trwa do 7 dni i kosztuje 299 zł. Przy zwrocie wykrywacza, zwracamy 701 zł, czyli wypożyczenie na 7 dni kosztuje 299 zł. Wykrywacz można zwrócić wcześniej, niż w terminie 7 dni, jednak koszt wypożyczenia pozostaje bez zmian. 

Podczas wypożyczenia wykrywacza metali Armand Prospector 3 przeprowadzamy krótkie szkolenie. Nie wysyłamy wykrywacza celem wypożyczenia. Wypożyczenie następuje wyłącznie w siedzibie naszej firmy.

Nie odpowiadamy prawnie za użycie wykrywacza niezgodnie z obowiązującym prawem, a także za skutki użycia wykrywacza mogące spowodować straty na zdrowiu lub życiu.

Wypożyczający zapoznawany jest z parametrami technicznymi wykrywacza podczas jego wypożyczenia i nie przyjmujemy reklamacji dotyczących niespełnienia parametrów wykrywacza wobec oczekiwań wypożyczającego.

Podczas wypożyczenia wykrywacza, wypożyczający otrzymuje pisemną instrukcję obsługi. Nie odpowiadamy za błędy w działaniu wykrywacza spowodowane niewłaściwą obsługą np. złe ustawienie pokrętła czułości może spowodować zmniejszenie zasięgów wykrywacza. Niezwrócenie wykrywacza w terminie 7 dni skutkuje pobraniem opłaty od wypożyczającego w kwocie 1000 zł oraz przejście wykrywacza na własność wypożyczającego. W takim przypadku wystawiamy paragon lub fakturę VAT oraz dołączamy 12 miesięczną gwarancję.

Wypożyczenia realizowane są w godzinach pracy firmy. 

Każda wizyta powinna być uprzedzona rozmową telefoniczną - dzień wcześniej. Odbiór i płatność w siedzibie firmy. Przypominamy, że zastaw za wykrywacz wynosi 1000 zł, a opłata za wypożyczenie jest potrącana z zastawu. 

Życzymy owocnych poszukiwań!

Wyślij zapytanie

Zapytaj o szczegóły
Imię i nazwisko:
E-mail:
Telefon:
Twoje pytanie:
Przepisz kod:
weryfikator


Dodaj opinię o produkcie

Dodaj Komentarz
Ocena: 1 10
Przepisz kod:
weryfikator


Opinie o produkcieOprogramowanie KQS.store

© Armand. Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.