Tel. 512 138 545

Twój koszyk: masz 0 prod. za 0,00 zł

Wypożyczenie wykrywacza metali w siedzibie firmy Armand

Wypożyczenie wykrywacza metali w siedzibie firmy Armand

Ten produkt jest dostępny


Cena: 500,00

Wypożyczenie wykrywacza metali Armand Prospector 3 na 7 dni, z nauką obsługi wykrywacza i doradzeniem najlepszych trybów poszukiwań. Nie wysyłamy wykrywacza metali celem wypożyczenia. Wypożyczenie wykrywacza następuje wyłącznie osobiście w siedzibie naszej firmy, która mieści się w województwie mazowieckim, w Wincentowie koło Puszczy Mariańskiej. Prosimy o informację drogą telefoniczną: 512 138 545, celem rezerwacji wykrywacza metali do wypożyczenia.

Przy wypożyczeniu pobieramy zastaw 1000 zł, a przy zwrocie wykrywacza zwracamy 500 zł. Czyli wypożyczenie na 7 dni jest w cenie 500 zł. 

Odbiór i płatność gotówką w siedzibie firmy. 

Podczas wypożyczenia wykrywacza metali Armand Prospector 3 przeprowadzamy krótkie szkolenie.

Nie odpowiadamy prawnie za użycie wykrywacza niezgodnie z obowiązującym prawem, a także za skutki użycia wykrywacza mogące spowodować straty na zdrowiu lub życiu. Wypożyczający zapoznawany jest z parametrami technicznymi wykrywacza podczas jego wypożyczenia i nie przyjmujemy reklamacji dotyczących niespełnienia parametrów wykrywacza wobec oczekiwań wypożyczającego. Podczas wypożyczenia wykrywacza, wypożyczający otrzymuje pisemną instrukcję obsługi. Nie odpowiadamy za błędy w działaniu wykrywacza spowodowane niewłaściwą obsługą np. złe ustawienie pokrętła czułości może spowodować zmniejszenie zasięgów wykrywacza. Niezwrócenie wykrywacza w terminie 7 dni skutkuje pobraniem opłaty od wypożyczającego w kwocie 1000 zł oraz przejście wykrywacza na własność wypożyczającego. 

Wypożyczenia realizowane są w godzinach pracy firmy. 

Życzymy owocnych poszukiwań!

Oprogramowanie KQS.store

© Armand. Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.