Tel. 512 138 545

Twój koszyk: masz 0 prod. za 0,00 zł

Miedziane siatki Eemana Armand MIDI

Miedziane siatki Eemana Armand MIDI

Ten produkt będzie wysłany w ciągu 3 dni roboczych


Cena: 1 199,00

Wykonane ręcznie w Polsce

Rewolucyjny system przepływu mocy, łatwy w użytkowaniu, skuteczny w działaniu, z doskonałą jakością wykonania. Idealny zestaw, który posłuży wiele lat. Klasyczne, miedziane siatki Eemana. Doskonałe na bóle kręgosłupa i do relaksu całego ciała.

Poczujesz w sobie zrównoważenie energii, wzmocnienie aury i odczujesz wiele innych pozytywnych efektów. Miedziane siatki Eemana MIDI Armand są używane w warunkach domowych do przywracania lepszego samopoczucia oraz głębokiego relaksu i medytacji. Nie wymagają zasilania. Są całkowicie naturalną metodą, zgodną z równowagą świata, zrównoważonym stylem życia i filozofią slow life. 

Zestaw cechuje znakomita jakość wykonania. Wyprodukowany został w Polsce, ręczną pracą z użyciem najwyższej jakości materiałów, takich jak ręcznie polerowana miedź. 

 

W zestawie siatek Eemana MIDI Armand:

  • Miedziane siatki Eemana wykonane z czystej miedzi
  • Specjalne, dłuższe miedziane elektrody wykonane z czystej miedzi, długości różdżki Horusa
  • Wysokiej jakości przewody połączeniowe
  • Drewniane pudełko
  • Drukowana instrukcja
  • Gwarancja 2 lataOpis siatek Eemana


Jest to system rozładowujący potencjały elektryczne ciała ludzkiego, a tym samym jego nadmiar energii jednej jego części, na rzecz drugiej jego części. System balansujący Eemana (nazwany w oryginale Eeman Biocircuits lub Eeman Screens) znany jest od 1919 roku dzięki badaniom Leo Eugenius Albertus Maria Eemana. Ten wspaniałomyślny odkrywca, najpierw pomógł sobie, a potem przez lata swoją wiedzę przekazywał innym.

Metoda ta jest niezwykle prosta, a zarazem logiczna. Nadmiar potencjału energetycznego jest pobierany przez elektrodę siatkową i przesyłany za pomocą przewodu do ręki.

Miedziane siatki Eemana, nie wprowadzają do organizmu dodatkowego potencjału elektrycznego, więc są całkowicie bezpieczne. Metoda ta, rozładowując nasze napięcia działa kojąco. Ważne też jest nasze podejście do metody, nasza wiara, w metodę, która działając pozytywnie na nasz układ zdrowotny, może podnieść nam komfort życia. 

Elektrody stosowane w naszym zestawie Eemana są ręcznie obrabiane i wykonane z czystej miedzi. Sama miedź od czasów faraonów uważana jest za metal leczniczy, antyseptyczny, jej obecność w styczności z naszym organizmem jest już lecznicza. Miedź jest też znakomitym przewodnikiem prądu elektrycznego. 


Instrukcja obsługi systemu balansującego EemanaPo rozpakowaniu zestawu, wtyk bananowy przewodu wkładamy do gniazda bananowego elektrody miedzianej - siatkowej.

Drugi koniec przewodu, również zakończony wtykiem bananowym, wkładamy do gniazda bananowego elektrody ręcznej.

Elektrody umieszczamy zgodnie z podanym rysunkiem. Podczas sesji można stosować spokojną muzykę, aby oddać się pełnemu relaksowi. 

Na rysunku osoba jest ubrana, ale należy zapewnić podczas sesji terapeutycznej, aby elektrody stykały się z nieosłoniętym ciałem. Terapię najlepiej przeprowadzać codziennie przez około 30 minut. 

Elektrody wykonane są przy użyciu taśmy rzepowej. Należy przechowywać je w oddzielnych torebkach, aby nie sklejały się ze sobą. Należy, w kontakcie z tekstyliami, stykać je z nimi stroną nieaktywną. 


Często zdarza się, że medycyna, nie jest w stanie nam pomóc. Odwiedzamy wielu specjalistów, którzy zlecają nam badania, a efektu nie odczuwamy. Może to być właśnie brak rozładowania potencjałów energetycznych w naszym organizmie. Należy jednak pamiętać, aby przy dolegliwościach zdrowotnych, zawsze kierować się do lekarzy po poradę, a metodę Eemana stosować dodatkowo, jako wspomaganie terapii lekarskiej. Medycyna jest obecnie wspomagana skutecznie przez nowoczesną farmację, ale należy też pamiętać, że prawie każdy lek niesie ze sobą skutki uboczne. Leki należy stosować zgodnie ze wskazaniem lekarza. Ale też, aby wspomóc lecznicze działanie leków, można użyć właśnie metody Eemana. Leki nie zawsze powodują poprawę naszego komfortu życia.

Można w takim przypadku zastosować właśnie doskonałą metodę Eemana. Miedziane siatki Eemana MIDI Armand w rozumieniu Ustawy z Dnia 20 Maja 2010 r. o Wyrobach Medycznych (DZ.U.NR.107 Poz. 679 A) z późniejszymi zmianami nie są urządzeniem medycznym. Urządzenie spełnia rolę wspomagającą i może być używane na własną odpowiedzialność obsługującego, a Producent i Dystrybutorzy nie ponoszą odpowiedzialności za efekty testów i terapii. Stosowanie urządzenia nie zastępuje badania lekarskiego. W przypadku problemów ze zdrowiem zawsze kontaktuj się ze swoim lekarzem. 


Marka Armand jest już dobrze rozpoznawalna w świecie urządzeń do bioenergoterapii na całym świecie.

Produkujemy ręcznie, w ograniczonych ilościach, zgodnie z zasadami etycznymi i troską o środowisko. 

Inspirując się naturą, pracujemy z najlepszymi na świecie materiałami, aby tworzyć innowacyjne produkty do bioenergoterapii wyłącznie dostępne u nas. Zgodnie z zasadami nowoczesnego designu nasza kolekcja zapperów jest ponadczasowa i funkcjonalna. Edytujemy klasykę, czyli zappery i inne produkty do bioenergoterapii, do najbardziej zaawansowanych konstrukcji, aby ujawnić ogromną jakość i piękno użytych materiałów. Rzemiosło zakorzenione w prawie czterdziestoletniej tradycyjnej rodzinnej produkcji na małą skalę. Takie są właśnie doskonałe zappery.

Nic nie podziała dla Ciebie lepiej, niż Zapper Armand. Dlatego tak bardzo cenimy sobie wyjątkową jakość, doskonałe wykonanie i niezrównany komfort użytkowania. I tworzymy takie produkty od prawie czterech dekad.

Nasze zappery i produkty do bioenergoterapii są wykonywane ręcznie: z tego powodu mogą nosić drobne niedoskonałości. Te cechy, które różnią się w zależności od egzemplarza, są gwarancją absolutnej autentyczności i ręcznego rzemiosła. 

Jak interpretujemy naszą pracę? Praca rzemieślnicza to dewiza jakości, która nadaje zapperom: charakter, pochodzenie i przeznaczenie. Jest to termin, który obejmuje szereg unikalnych praktyk, od ręcznego rzemiosła tradycyjnego po najnowsze technologie wykorzystywane do tworzenia nowych lub innowacyjnych projektów i produktów.

Rzemiosło we wszystkich jego formach wymaga czasu, umiejętności i staranności na każdym etapie procesu produkcyjnego. Efektem są produkty, w które nasi klienci chcą inwestować, które chcą pielęgnować i zatrzymywać na dłużej, co jest lepsze dla nich i lepsze dla środowiska. 

U nas zapłacisz przez:

PayU i PayPal

Porównywarka

Wybierz produkty do porównania

Oprogramowanie KQS.store

© Armand. Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.