Tel. 512 138 545

Twój koszyk: masz 0 prod. za 0,00 zł

Wykrywacz metali Armand Policjant

Wykrywacz metali Armand Policjant

Ten produkt będzie wysłany w ciągu 3 dni roboczych


Cena: 2 999,00

Wykonany ręcznie w Polsce

Wykrywacz metali Armand Policjant jest przeznaczony do wykrywania przedmiotów metalowych w środowisku geologicznym np.: ziemia, gruz, cegła, kamienie oraz organicznym, np.: słoma, siano, trociny itp. Wykrywacz posiada pracę statyczną i dynamiczną oraz dyskryminację drobnych przedmiotów żelaznych. Wykrywacz w służbie policyjnej na pewno przyda się do poszukiwania łusek z broni palnej oraz do poszukiwania wystrzelonych pocisków do celów analizy kryminalistycznej. Wykrywacz może mieć też zastosowanie przy poszukiwaniu narzędzia przestępstwa np. broni palnej czy broni białej, jak również łomów, kluczy samochodowych, maczet itp. Wykrywacz można zastosować również do wykrywania obiektu przestępstwa np. biżuteria, sztabki złota, precjoza z metali kolorowych. Nowo rozwijająca się formacja, administracja celno - skarbowa na pewno znajdzie również zastosowanie w swojej służbie. Wykrywacz posiada dyskryminacje metali żelaznych, w celu wykrywania tylko metali kolorowych jak złoto, srebro platyna itp. 

Istnieje możliwość zakupu wykrywacza metali Armand Policjant z odroczonym terminem płatności 14 dni. 

 

Dane techniczne wykrywacza metali: Wykrywa wszystkie metale. Ciężar: 1,2 kg. Wykrywacz jest lekki i kompaktowy. Zasilanie: 2 sztuki baterii 9V 6F22 lub zamiennych akumulatorków. Charakteryzuje się niskim poborem prądu. Średnica sondy: 28,5 cm. Sonda wykrywacza jest całkowicie wodoszczelna i można ją zanurzać w wodzie. Posiada przycisk zerowania, po naciśnięciu którego wykrywacz automatycznie dopasowuje się do gruntu, wyrównując przy tym poziom sygnału. Posiada eliminator włączany przełącznikiem. Po włączeniu eliminatora wykrywacz nie sygnalizuje niewielkich i niepotrzebnych przedmiotów żelaznych. Dzięki temu unika się wykrywania np.: kapsli, gwoździ, drutów i drobnych odłamków. Posiada dwa tryby pracy: statyczną i dynamiczną. W trybie pracy statycznej wykrywa w czasie bezruchu i w czasie poruszania sondą, natomiast w trybie pracy dynamicznej wykrywa tylko w czasie poruszania sondą. Na pracy dynamicznej wykrywacz automatycznie dopasowuje się do poziomu gruntu. Przy wykryciu metalu dźwięk narasta i jest słyszalny w głośniku. Dźwięk jest czysty i pewny. Po włączeniu słuchawek głośnik zostaje automatycznie wyciszony. Gniazdo słuchawkowe jest kompatybilne z dowolnym typem słuchawek z wtykiem mini jack stereo. Używanie słuchawek zapewnia oszczędność baterii oraz dokładniejszy odbiór sygnałów. Przy włączeniu zasilania większa dioda świeci, natomiast przy rozładowywaniu się baterii mniejsza dioda pulsuje. Posiada mocną i ergonomiczną obudowę (z łatwym dostępem) zawierającą elektronikę i baterie. Składanie i rozkładanie wykrywacza trwa moment, a rozłożony na części mieści się np. w niewielkiej torbie lub plecaku. Rurka aluminiowa pokryta jest lakierem piecowym gwarantującym trwałość i estetykę. W naszych wykrywaczach metali zastosowaliśmy nowoczesny typ rurki nośnej z regulowanym podłokietnikiem i czarną pianką, a także przyciskowymi zatrzaskami rurek oraz sztywną rurkę z tworzywa, łączącą sondę z rurką aluminiową. Takie rozwiązanie to ergonomia i komfort w obsłudze.


W zestawie wykrywacza metali: 

 • wykrywacz metali Armand Policjant
 • baterie
 • słuchawki
 • instrukcja w języku polskim
 • 24 miesięczna gwarancja

Specyfikacja wykrywacza metali: 

 • typ wykrywacza: VLF, analogowy
 • częstotliwość 7,8 kHz
 • tryby pracy: statyczna, dynamiczna, statyczna z dyskryminacją
 • waga: 1,2 kg
 • średnica cewki: 28,5 cm
 • zasilanie: 2 x bateria 9V
 • czas pracy: kilka godzin (zależy od czasu przez jaki wydawany jest dźwięk, jego głośności oraz tego czy użyto słuchawek)

Oprogramowanie KQS.store

© Armand. Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.