Tel. 512 138 545

Twój koszyk: masz 0 prod. za 0,00 zł

Elektrody stalowe

Elektrody stalowe

Ten produkt będzie wysłany w ciągu 1 dnia roboczego


Cena: 399,00

Wykonane ręcznie w Polsce

Zestaw stalowych elektrod do stóp, polecany do Zappera Armand Hulda Clark. Elektrody podłącza się przewodami, które są w zestawie Zapperów Armand Hulda Clark. Komplet zawiera dwie sztuki elektrod nożnych. Dzięki tym elektrodom można skierować terapeutyczne działanie Zappera Armand bardziej w kierunku dolnej partii ciała, przez stopy. Elektrody wykonane są z nierdzewnej, wysokogatunkowej stali. Obrabiane są ręcznie, naturalnymi metodami. Zestaw zdecydowanie warty polecenia w celu urozmaicenia i wzmocnienia działania Zappera Armand Hulda Clark. 

Są to płaskie elektrody stalowe do generatora terapeutycznego Zapper Armand Hulda Clark. Podłącza się je tak samo, jak elektrody miedziane do rąk, przewodami dostarczanymi w zestawie Zappera Armand. Kładzie się na nich stopy, dzięki temu można wzmocnić działanie Zappera Armand poprzez przepływ przez dolne partie ciała. Można również te elektrody stalowe, dowolnie wykorzystywać, np. położyć na posłaniu naszego czworonoga, dzięki temu i on będzie mógł korzystać z Zappera Armand Hulda Clark. 


Elektrody nożne są dedykowane do generatora terapeutycznego Zapper Armand Hulda Clark. Podłącza się je przy użyciu kabli z zestawu Zappera Armand, zamiast miedzianych elektrod ręcznych. Dzięki temu można używać Zappera Armand trzymając stopy na elektrodach nożnych oraz wykonywać różne czynności przy użyciu rąk. 

Elektrody nożne wykonane są ręcznie z nierdzewnej, wysokogatunkowej stali, niepowodującej alergii. 

Mogą też być wykorzystane do podłączenia dowolnego zappera innego producenta, poprzez podłączenie przy użyciu wtyczek bananowych fi 4 mm, dostępnych również w naszej ofercie. Do podłączenia elektrod nożnych można zastosować przewody sprzedawane w naszym sklepie w ilości dwóch sztuk o długości każdego z nich po 1,5 m. 

 

Oprogramowanie KQS.store

© Armand. Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.