Tel. 512 138 545

Twój koszyk: masz 0 prod. za 0,00 zł

Zapper Armand Foot Adapter

Zapper Armand Foot Adapter

Ten produkt jest na zamówienie i będzie wysłany w ciągu 1 dnia


Cena: 999,00

Wykonany ręcznie w Polsce

Używany do usuwania z organizmu w warunkach domowych szkodliwych patogenów, takich jak: wirusy, grzyby, bakterie i pasożyty. Zapper jest wykorzystywany przy elektroterapii i bioenergoterapii oraz działa na zasadzie biorezonansu. Jest to adapter razem z metalowymi przystawkami na stopy, który podłącza się do Zappera Hulda Clark sprzedawanego osobno. Wyprodukowany w Polsce, ręczną pracą z użyciem najwyższej jakości materiałów. Armand, istniejemy od 1985 roku.  Jak działa Foot Adapter?


Zapper Armand Foot Adapter jest urządzeniem, które podłącza się do generatora terapeutycznego Zapper Armand Hulda Clark sprzedawanego osobno. Foot Adapter łączy się z metalowymi przystawkami na stopy specjalnymi przewodami. Stopy kładzie się na metalowych przystawkach, a w dłoniach trzyma się elektrody z kompletu Zappera. 

Należy pamiętać, że Foot Adapter nie może pracować samodzielnie, bez podłączenia do odrębnego Zappera Hulda Clark. Zapper Armand Foot Adapter można podłączyć do dowolnego Zappera innej firmy, przy użyciu przewodu zakończonego dwoma wtykami bananowymi o średnicy 4 mm. Także mogą Państwo dokupić oferowany Foot Adapter do posiadanego już Zappera. 

Dzięki urządzeniu Zapper Armand Foot Zapper prąd terapeutyczny przepływa przez całą długość ciała, pionowo, z góry na dół w opcji przełącznika A, lub poziomo w opcji przełącznika B oraz poprzez podłączenie dwóch osób poprzez elektrody ręczne. Z naszego adaptera do stóp może korzystać jedna osoba, jeżeli używa elektrod do stóp, lub dwie osoby, jeżeli korzystają również z elektrod ręcznych. Zapper Armand Foot Zapper umożliwia przepływ prądu zappera pomiędzy elektrodami trzymanymi w rękach, a elektrodami, które wkłada się pod stopy.


Główne opcje przepływu: 

  • Pozycja przełącznika A - z obu rąk do obu stóp
  • Pozycja przełącznika B - z prawej ręki do lewej ręki i jednocześnie z prawej nogi do lewej nogi
  • Można do przystawki Foot Zapper podłączyć dwa komplety elektrod ręcznych, w tym przypadku działanie zappera stosuje się na dwie osoby jednocześnie – pozycja przełącznika C. W tej opcji należy dokupić jeden komplet elektrod

Dokładny opis połączeń znajduje się w instrukcji obsługi przystawki Zapper Armand Foot Adapter.


Wyposażenie zestawu: 

  • Zapper Armand Foot Adapter 
  • Elektrody w kształcie stóp, 2 sztuki 
  • Przewody połączeniowe, 2 sztuki 
  • Instrukcja obsługi w języku polskim i angielskim 
  • Gwarancja 2 lata

 

Uwaga! Nie należy używać urządzenia Zapper Armand Foot Adapter przy założonych w organizmie ludzkim rozrusznikach elektronicznych. Zappera używa się wyłącznie na własną odpowiedzialność. W razie wątpliwości co do używania zappera, należy skonsultować z lekarzem odpowiedniej specjalizacji. Urządzenie Zapper Armand Foot Adapter w rozumieniu Ustawy z Dnia 20 Maja 2010 r. o Wyrobach Medycznych (DZ.U.NR.107 Poz. 679 A) z późniejszymi zmianami nie jest urządzeniem medycznym. Urządzenie spełnia rolę wspomagającą i może być używane na własną odpowiedzialność obsługującego, a Producent i Dystrybutorzy nie ponoszą odpowiedzialności za efekty testów i terapii. Stosowanie urządzenia nie zastępuje badania lekarskiego. W przypadku problemów ze zdrowiem zawsze kontaktuj się ze swoim lekarzem. 

 

Marka Armand jest już dobrze rozpoznawalna w świecie urządzeń do bioenergoterapii na całym świecie.

Produkujemy ręcznie, w ograniczonych ilościach, zgodnie z zasadami etycznymi i troską o środowisko. 

Inspirując się naturą, pracujemy z najlepszymi na świecie materiałami, aby tworzyć innowacyjne produkty do bioenergoterapii wyłącznie dostępne u nas. Zgodnie z zasadami nowoczesnego designu nasza kolekcja zapperów jest ponadczasowa i funkcjonalna. Edytujemy klasykę, czyli zappery i inne produkty do bioenergoterapii, do najbardziej zaawansowanych konstrukcji, aby ujawnić ogromną jakość i piękno użytych materiałów. Rzemiosło zakorzenione w prawie czterdziestoletniej tradycyjnej rodzinnej produkcji na małą skalę. Takie są właśnie doskonałe zappery.

Nic nie podziała dla Ciebie lepiej, niż Zapper Armand. Dlatego tak bardzo cenimy sobie wyjątkową jakość, doskonałe wykonanie i niezrównany komfort użytkowania. I tworzymy takie produkty od prawie czterech dekad.

Nasze zappery i produkty do bioenergoterapii są wykonywane ręcznie: z tego powodu mogą nosić drobne niedoskonałości. Te cechy, które różnią się w zależności od egzemplarza, są gwarancją absolutnej autentyczności i ręcznego rzemiosła. 

Jak interpretujemy naszą pracę? Praca rzemieślnicza to dewiza jakości, która nadaje wykrywaczom metali i zapperom: charakter, pochodzenie i przeznaczenie. Jest to termin, który obejmuje szereg unikalnych praktyk, od ręcznego rzemiosła tradycyjnego po najnowsze technologie wykorzystywane do tworzenia nowych lub innowacyjnych projektów i produktów.

Rzemiosło we wszystkich jego formach wymaga czasu, umiejętności i staranności na każdym etapie procesu produkcyjnego. Efektem są produkty, w które nasi klienci chcą inwestować, które chcą pielęgnować i zatrzymywać na dłużej, co jest lepsze dla nich i lepsze dla środowiska. 

Oprogramowanie KQS.store

© Armand. Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.