Tel. 512 138 545

Twój koszyk: masz 0 prod. za 0,00 zł

Zapper Armand Foot Adapter Przystawka do stóp

Zapper Armand Foot Adapter Przystawka do stóp

Ten produkt jest robiony na zamówienie i będzie wysłany do 3 dni

Cena: 999,00

W całości wykonana ręcznie w Polsce

Zapper Armand Foot Adapter Przystawka do stóp
Zapper Armand Foot Adapter jest używany do usuwania z organizmu w warunkach domowych szkodliwych patogenów, takich jak: wirusy, grzyby, bakterie i pasożyty. Zapper jest wykorzystywany przy elektroterapii i bioenergoterapii oraz działa na zasadzie biorezonansu. Jest to adapter razem z metalowymi przystawkami na stopy, który podłącza się do Zappera Hulda Clark sprzedawanego osobno. Wyprodukowany w Polsce, ręczną pracą z użyciem najwyższej jakości materiałów. Armand, istniejemy od 1985 roku.  
Jak działa Foot Adapter?

Zapper Armand Foot Adapter jest urządzeniem, które podłącza się do generatora terapeutycznego Zapper Armand Hulda Clark sprzedawanego osobno. Foot Adapter łączy się z metalowymi przystawkami na stopy specjalnymi przewodami. Stopy kładzie się na metalowych przystawkach, a w dłoniach trzyma się elektrody z kompletu zappera. 

Należy pamiętać, że Foot Adapter nie może pracować samodzielnie, bez podłączenia do odrębnego zappera.

Zapper Armand Foot Adapter można podłączyć do dowolnego zappera innej firmy, przy użyciu przewodu zakończonego dwoma wtykami bananowymi o średnicy 4 mm. Także mogą Państwo dokupić oferowany Foot Adapter do posiadanego już zappera. 

Dzięki urządzeniu Zapper Armand Foot Zapper prąd terapeutyczny przepływa przez całą długość ciała, pionowo, z góry na dół w opcji przełącznika A, lub poziomo w opcji przełącznika B oraz poprzez podłączenie dwóch osób poprzez elektrody ręczne. Z naszego adaptera do stóp może korzystać jedna osoba, jeżeli używa elektrod do stóp, lub dwie osoby, jeżeli korzystają również z elektrod ręcznych. Zapper Armand Foot Zapper umożliwia przepływ prądu zappera pomiędzy elektrodami trzymanymi w rękach, a elektrodami, które wkłada się pod stopy.

Główne opcje przepływu:

  • Pozycja przełącznika A - z obu rąk do obu stóp
  • Pozycja przełącznika B - z prawej ręki do lewej ręki i jednocześnie z prawej nogi do lewej nogi
  • Można do przystawki Foot Zapper podłączyć dwa komplety elektrod ręcznych, w tym przypadku działanie zappera stosuje się na dwie osoby jednocześnie – pozycja przełącznika C. W tej opcji należy dokupić jeden komplet elektrod.

Dokładny opis połączeń znajduje się w instrukcji obsługi przystawki Zapper Armand Foot Adapter.

Wyposażenie zestawu: 

  • Zapper Armand Foot Adapter 
  • Elektrody w kształcie stóp, 2 sztuki 
  • Przewody połączeniowe, 2 sztuki 
  • Instrukcja obsługi w języku polskim i angielskim 
  • 24 miesięczna gwarancja 


UWAGA! ZAPPER ARMAND FOOT ADAPTER NIE JEST URZĄDZENIEM MEDYCZNYM W ROZUMIENIU POLSKIEJ USTAWY Z DNIA 20 MAJA 2010 R. O WYROBACH MEDYCZNYCH [DZIENNIK USTAW NR 107, POZ. 679 Z PÓŹNIEJSZYMI ZMIANAMI]. 


Wyślij zapytanie

Zapytaj o szczegóły
Imię i nazwisko:
E-mail:
Telefon:
Twoje pytanie:
Przepisz kod:
weryfikator


Dodaj opinię o produkcie

Dodaj Komentarz
Ocena: 1 10
Przepisz kod:
weryfikator


Opinie o produkcieOprogramowanie KQS.store

© Armand. Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.