Tel. 512 138 545

Twój koszyk: masz 0 prod. za 0,00 zł

Zapper Armand Feet Adapter

Zapper Armand Feet Adapter

Ten produkt będzie wysłany w ciągu 3 dni roboczych


Cena: 1 499,00

Wykonany ręcznie w Polsce

Zapper Armand Feet Adapter jest w rzeczywistości wzmacniaczem dla Zappera Huldy Clark. Jeśli chcesz jeszcze bardziej usprawnić działanie Zappera Huldy Clark, możesz użyć naszego adaptera do stóp. Po podłączeniu Adaptera do Zappera Huldy Clark prądy terapeutyczne będą płynąć również przez stopy, dzięki czemu duża część ciała zostanie objęta terapią. Zdecydowanie polecamy adapter do stóp, jeśli chcesz poważnie wykorzystać lecznicze działanie Zappera Huldy Clark.
Używany do usuwania z organizmu w warunkach domowych szkodliwych patogenów, takich jak: wirusy, grzyby, bakterie i pasożyty. Zapper jest wykorzystywany przy elektroterapii i bioenergoterapii oraz działa na zasadzie biorezonansu. Jest to adapter razem z metalowymi przystawkami na stopy, który podłącza się do Zappera Hulda Clark sprzedawanego osobno. Wyprodukowany w Polsce, ręczną pracą z użyciem najwyższej jakości materiałów. Armand, istniejemy od 1985 roku.


Zapper Armand Feet Adapter do działania, wymaga posiadania produktu Zapper Armand Hulda Clark.

Może być to zarówno Zapper Armand Hulda Clark w wersji 01 lub 04. Można również podłączyć Feet Adapter do Zappera innego, niż naszej firmy, jednak wtedy nie będzie uzyskana pełna kompatybilność i moc działania. Jak działa Feet Adapter?Zapper Armand Feet Adapter jest urządzeniem, które podłącza się do generatora terapeutycznego Zapper Armand Hulda Clark sprzedawanego osobno. Feet Adapter łączy się z metalowymi przystawkami na stopy specjalnymi przewodami. Stopy kładzie się na metalowych przystawkach, a w dłoniach trzyma się elektrody z kompletu Zappera. 

Należy pamiętać, że Feet Adapter nie może pracować samodzielnie, bez podłączenia do odrębnego Zappera Hulda Clark. Zapper Armand Feet Adapter można podłączyć do dowolnego Zappera innej firmy, przy użyciu przewodu zakończonego dwoma wtykami bananowymi o średnicy 4 mm. Także mogą Państwo dokupić oferowany Feet Adapter do posiadanego już Zappera. 

Dzięki urządzeniu Zapper Armand Feet Zapper prąd terapeutyczny przepływa przez całą długość ciała, pionowo, z góry na dół w opcji przełącznika A, lub poziomo w opcji przełącznika B oraz poprzez podłączenie dwóch osób poprzez elektrody ręczne. Z naszego adaptera do stóp może korzystać jedna osoba, jeżeli używa elektrod do stóp, lub dwie osoby, jeżeli korzystają również z elektrod ręcznych. Zapper Armand Feet Zapper umożliwia przepływ prądu zappera pomiędzy elektrodami trzymanymi w rękach, a elektrodami, które wkłada się pod stopy.


Główne opcje przepływu: 

  • Pozycja przełącznika A - z obu rąk do obu stóp
  • Pozycja przełącznika B - z prawej ręki do lewej ręki i jednocześnie z prawej nogi do lewej nogi
  • Można do przystawki Feet Zapper podłączyć dwa komplety elektrod ręcznych

Dokładny opis połączeń znajduje się w instrukcji obsługi przystawki Zapper Armand Feet Adapter.


Wyposażenie zestawu: 

  • Zapper Armand Feet Adapter 
  • Elektrody w kształcie stóp, 2 sztuki 
  • Przewody połączeniowe, 2 sztuki 
  • Drukowana instrukcja obsługi
  • Gwarancja 2 lata

 

Uwaga! Nie należy używać urządzenia Zapper Armand Feet Adapter przy założonych w organizmie ludzkim rozrusznikach elektronicznych. Zappera używa się wyłącznie na własną odpowiedzialność. W razie wątpliwości co do używania zappera, należy skonsultować z lekarzem odpowiedniej specjalizacji. Urządzenie Zapper Armand Feet Adapter w rozumieniu Ustawy z Dnia 20 Maja 2010 r. o Wyrobach Medycznych (DZ.U.NR.107 Poz. 679 A) z późniejszymi zmianami nie jest urządzeniem medycznym. Urządzenie spełnia rolę wspomagającą i może być używane na własną odpowiedzialność obsługującego, a Producent i Dystrybutorzy nie ponoszą odpowiedzialności za efekty testów i terapii. Stosowanie urządzenia nie zastępuje badania lekarskiego. W przypadku problemów ze zdrowiem zawsze kontaktuj się ze swoim lekarzem. 

 

Marka Armand jest już dobrze rozpoznawalna w świecie urządzeń do bioenergoterapii na całym świecie.

Produkujemy ręcznie, w ograniczonych ilościach, zgodnie z zasadami etycznymi i troską o środowisko. 

Inspirując się naturą, pracujemy z najlepszymi na świecie materiałami, aby tworzyć innowacyjne produkty do bioenergoterapii wyłącznie dostępne u nas. Zgodnie z zasadami nowoczesnego designu nasza kolekcja zapperów jest ponadczasowa i funkcjonalna. Edytujemy klasykę, czyli zappery i inne produkty do bioenergoterapii, do najbardziej zaawansowanych konstrukcji, aby ujawnić ogromną jakość i piękno użytych materiałów. Rzemiosło zakorzenione w prawie czterdziestoletniej tradycyjnej rodzinnej produkcji na małą skalę. Takie są właśnie doskonałe zappery.

Nic nie podziała dla Ciebie lepiej, niż Zapper Armand. Dlatego tak bardzo cenimy sobie wyjątkową jakość, doskonałe wykonanie i niezrównany komfort użytkowania. I tworzymy takie produkty od prawie czterech dekad.

Nasze zappery i produkty do bioenergoterapii są wykonywane ręcznie: z tego powodu mogą nosić drobne niedoskonałości. Te cechy, które różnią się w zależności od egzemplarza, są gwarancją absolutnej autentyczności i ręcznego rzemiosła. 

Jak interpretujemy naszą pracę? Praca rzemieślnicza to dewiza jakości, która nadaje zapperom: charakter, pochodzenie i przeznaczenie. Jest to termin, który obejmuje szereg unikalnych praktyk, od ręcznego rzemiosła tradycyjnego po najnowsze technologie wykorzystywane do tworzenia nowych lub innowacyjnych projektów i produktów.

Rzemiosło we wszystkich jego formach wymaga czasu, umiejętności i staranności na każdym etapie procesu produkcyjnego. Efektem są produkty, w które nasi klienci chcą inwestować, które chcą pielęgnować i zatrzymywać na dłużej, co jest lepsze dla nich i lepsze dla środowiska. 

U nas zapłacisz przez:

PayU i PayPal

Porównywarka

Wybierz produkty do porównania

Oprogramowanie KQS.store

© Armand. Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.