Tel. 512 138 545

Twój koszyk: masz 0 prod. za 0,00 zł

Wzmocnione przewody

Wzmocnione przewody

Ten produkt będzie wysłany w ciągu 1 dnia roboczego


Cena: 399,00

Wykonane ręcznie w Polsce

Wzmocnione przewody nowego typu do generatora terapeutycznego Zapper Armand Hulda Clark. Przewodami można podłączyć miedziane elektrody oraz elektrody nożne, które również znajdują się w naszej ofercie. Jednocześnie można używać jednego zestawu elektrod. Można też podłączyć te przewody do zappera dowolnego producenta z kompatybilnym złączem. 

Zdjęcie poglądowe. W rzeczywistości są to wzmocnione przewody nowego typu i wyglądu, do Zappera Armand Hulda Clark 01 lub 04. 

Przewody do zapperów Hulda Clark, składają się z trzech części: wtyku BNC, przewodu miedzianego w izolacji oraz wtyków bananowych o średnicy 4 mm. Wtyk BNC ma zdolność do przenoszenia bardzo wysokich częstotliwości około 5 MHz czyli pięciu milionów herców. 

Przewód miedziany w izolacji posiada zdolność do przewodzenia dużych prądów, z niezauważalnym oporem wewnętrznym. 

Wtyki bananowe maja również dużą zdolność do przewodzenia dużych prądów, dzięki dużej powierzchni styku z gniazdem elektrody. 

Przewody są wykonywane ręcznie, co zapewnia dobre połączenie lutowane, przy użyciu spoiwa bezołowiowego, z zastosowanie dyrektywy unijnej ROHS (dyrektywa w sprawie ograniczenia niektórych niebezpiecznych substancji w sprzęcie elektrycznym i elektronicznym). 

Przewód można użyć do dowolnego zappera innego producenta, pod warunkiem zgodności rodzaju wtyków i gniazd. 

Oprogramowanie KQS.store

© Armand. Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.