Tel. 512 138 545

Twój koszyk: masz 0 prod. za 0,00 zł

Zapper Armand Hulda Clark Generator Terapeutyczny

Zapper Armand Hulda Clark Generator Terapeutyczny

Ten produkt jest na zamówienie i będzie wysłany w ciągu 1 dnia


Cena: 1 999,00 999,00 zł

Wykonany ręcznie w Polsce

Lider w swojej klasie, łatwy w użytkowaniu, z przyciskiem wzmacniania mocy, dodatkowymi programami pokrywającymi wszystkie częstotliwości działania oraz doskonałą jakością wykonania. Idealny wybór, który posłuży wiele lat. 


Zapper Armand Hulda Clark Generator Terapeutyczny jest używany do usuwania z organizmu w warunkach domowych szkodliwych patogenów takich jak: wirusy, grzyby, bakterie i pasożyty. 
 
Zapper Armand Hulda Clark jest wykorzystywany przy elektroterapii i bioenergoterapii oraz działa na zasadzie biorezonansu. Cechuje go jakość wykonania i nowe, autorskie działanie opracowane przez naszą firmę, która istnieje od 1985 roku.  
 
Wyprodukowany w Polsce, ręczną pracą z użyciem najwyższej jakości materiałów, takich jak ręcznie polerowana miedź. 


Kliknij, aby dowiedzieć się więcej o działaniu Zappera Armand Hulda Clark!W zestawie produktu:


  • Zapper Armand Hulda Clark Generator Terapeutyczny
  • Elektrody wykonane z czystej miedzi
  • Wysokiej jakości przewody połączeniowe
  • Drewniane pudełko
  • Bateria 9V
  • Drukowana instrukcja
  • 24 miesięczna gwarancja Opis programów Zappera Armand Hulda Clark (7-30-833 kHz)


P1 - Doktor Hulda Clark 30 kHz na podstawie książki "Kuracja życia metodą dr Clark"


To klasyczny program określony przez dr Huldę Clark, zastosowany w urządzeniu wynalezionym przez jej syna, opierającym się na układzie scalonym o nazwie 555. Częstotliwość prądu to 30 kHz. Czas pracy 7 minut.

P2 - Pełna doktor Hulda Clark 30 kHz na podstawie książki "Kuracja życia metodą dr Clark"

Dr Hulda Clark, określiła, że najlepszy i bezpieczny czas czynnego działania Zappera w ciągu dnia to około 20 minut. W tym programie, częstotliwość prądu to 30 kHz. Czas pracy 3 x 7 minut, oddzielone od siebie 20. minutowymi przerwami.

P3 - Przemiatanie 7-250 kHz, autorski program opracowany przez firmę Armand na podstawie książki "Kuracja życia metodą dr Clark"

W tym programie stosowany jest zbiór częstotliwości, czyli spektrum w zakresie od 7 do 250 kHz. Program ten, według tabeli dr Huldy Clark jest polecany na działanie grzybów (pleśń). Czas pracy 7 minut.

P4 - Przemiatanie 250-500 kHz, autorski program opracowany przez firmę Armand na podstawie książki "Kuracja życia metodą dr Clark"

W tym programie stosowany jest zbiór częstotliwości, czyli spektrum w zakresie od 250 do 500 kHz. Program ten, według tabeli dr Huldy Clark jest polecany na działanie: wirusów, bakterii i pasożytów (przywra, płaziniec, tasiemiec, glista ludzka i inne) oraz szczególnie na chorobę pochodzącą od kleszczy (boreliozę). Czas pracy 7 minut. 

P5 - Przemiatanie 500-833 kHz, autorski program opracowany przez firmę Armand na podstawie książki "Kuracja życia metodą dr Clark"

W tym programie stosowany jest zbiór częstotliwości, czyli spektrum w zakresie od 500 do 833 kHz. Program ten, według tabeli dr Huldy Clark jest polecany na działanie roztocza. Czas pracy 7 minut.


Polecamy przeczytanie książki: Hulda Regehr Clark, "Kuracja życia metodą dr Clark", Wrocław 2006. Na podstawie tej książki wykonaliśmy naszego Zappera Armand Hulda Clark i zastosowaliśmy współczesne zdobycze elektroniki do poprawienia jego funkcjonalności i oddziaływań prozdrowotnych na organizm.  UWAGA! Nie należy używać Zappera Armand Hulda Clark Generator Terapeutyczny przy założonych w organizmie ludzkim metalowych implantach i stymulatorach oraz rozrusznikach elektronicznych. Każdy zapper może spowodować procesy elektrolityczne przy obecności implantów metalowych oraz zakłócić pracę stymulatorów i rozruszników elektronicznych, może je wyłączyć bądź uszkodzić. Zapper Armand Hulda Clark Generator Terapeutyczny używa się wyłącznie na własną odpowiedzialność. W razie wątpliwości co do używania zappera, należy skonsultować z lekarzem odpowiedniej specjalizacji. 

Urządzenie Zapper Armand Hulda Clark Generator Terapeutyczny w rozumieniu Ustawy z Dnia 20 Maja 2010 r. o Wyrobach Medycznych (DZ.U.NR.107 Poz. 679 A) z późniejszymi zmianami nie jest urządzeniem medycznym. Urządzenie spełnia rolę wspomagającą i może być używane na własną odpowiedzialność obsługującego, a Producent i Dystrybutorzy nie ponoszą odpowiedzialności za efekty testów i terapii. Stosowanie urządzenia nie zastępuje badania lekarskiego. W przypadku problemów ze zdrowiem zawsze kontaktuj się ze swoim lekarzem. 

Oprogramowanie KQS.store

© Armand. Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.