Tel. 512 138 545

Twój koszyk: masz 0 prod. za 0,00 zł

Zapper Armand Hulda Clark Generator Terapeutyczny

Zapper Armand Hulda Clark Generator Terapeutyczny

Ten produkt jest na zamówienie i będzie wysłany w ciągu 1 dnia


Cena: 1 999,00 999,00 zł

Wykonany ręcznie w Polsce

Lider w swojej klasie, łatwy w użytkowaniu, z przyciskiem wzmacniania mocy, dodatkowymi programami pokrywającymi wszystkie częstotliwości działania oraz doskonałą jakością wykonania. Idealny wybór, który posłuży wiele lat. 


Zapper Armand Hulda Clark Generator Terapeutyczny jest używany do usuwania z organizmu w warunkach domowych szkodliwych patogenów takich jak: wirusy, grzyby, bakterie i pasożyty. 
 
Zapper Armand Hulda Clark jest wykorzystywany przy elektroterapii i bioenergoterapii oraz działa na zasadzie biorezonansu. Cechuje go jakość wykonania i nowe, autorskie działanie opracowane przez naszą firmę, która istnieje od 1985 roku.  
 
Wyprodukowany w Polsce, ręczną pracą z użyciem najwyższej jakości materiałów, takich jak ręcznie polerowana miedź. 


Kliknij, aby dowiedzieć się więcej o działaniu Zappera Armand Hulda Clark!W zestawie produktu:


  • Zapper Armand Hulda Clark Generator Terapeutyczny
  • Elektrody wykonane z czystej miedzi
  • Wysokiej jakości przewody połączeniowe
  • Drewniane pudełko
  • Bateria 9V
  • Drukowana instrukcja
  • Gwarancja 2 lata Opis programów Zappera Armand Hulda Clark (7-30-833 kHz)


P1 - Doktor Hulda Clark 30 kHz na podstawie książki "Kuracja życia metodą dr Clark"


To klasyczny program określony przez dr Huldę Clark, zastosowany w urządzeniu wynalezionym przez jej syna, opierającym się na układzie scalonym o nazwie 555. Częstotliwość prądu to 30 kHz. Czas pracy 7 minut.

P2 - Pełna doktor Hulda Clark 30 kHz na podstawie książki "Kuracja życia metodą dr Clark"

Dr Hulda Clark, określiła, że najlepszy i bezpieczny czas czynnego działania Zappera w ciągu dnia to około 20 minut. W tym programie, częstotliwość prądu to 30 kHz. Czas pracy 3 x 7 minut, oddzielone od siebie 20. minutowymi przerwami.

P3 - Przemiatanie 7-250 kHz, autorski program opracowany przez firmę Armand na podstawie książki "Kuracja życia metodą dr Clark"

W tym programie stosowany jest zbiór częstotliwości, czyli spektrum w zakresie od 7 do 250 kHz. Program ten, według tabeli dr Huldy Clark jest polecany na działanie grzybów (pleśń). Czas pracy 7 minut.

P4 - Przemiatanie 250-500 kHz, autorski program opracowany przez firmę Armand na podstawie książki "Kuracja życia metodą dr Clark"

W tym programie stosowany jest zbiór częstotliwości, czyli spektrum w zakresie od 250 do 500 kHz. Program ten, według tabeli dr Huldy Clark jest polecany na działanie: wirusów, bakterii i pasożytów (przywra, płaziniec, tasiemiec, glista ludzka i inne) oraz szczególnie na chorobę pochodzącą od kleszczy (boreliozę). Czas pracy 7 minut. 

P5 - Przemiatanie 500-833 kHz, autorski program opracowany przez firmę Armand na podstawie książki "Kuracja życia metodą dr Clark"

W tym programie stosowany jest zbiór częstotliwości, czyli spektrum w zakresie od 500 do 833 kHz. Program ten, według tabeli dr Huldy Clark jest polecany na działanie roztocza. Czas pracy 7 minut.


Polecamy przeczytanie książki: Hulda Regehr Clark, "Kuracja życia metodą dr Clark", Wrocław 2006. Na podstawie tej książki wykonaliśmy naszego Zappera Armand Hulda Clark i zastosowaliśmy współczesne zdobycze elektroniki do poprawienia jego funkcjonalności i oddziaływań prozdrowotnych na organizm.  Uwaga! Nie należy używać urządzenia Zapper Armand Hulda Clark Generator Terapeutyczny przy założonych w organizmie ludzkim rozrusznikach elektronicznych. Zappera używa się wyłącznie na własną odpowiedzialność. W razie wątpliwości co do używania zappera, należy skonsultować z lekarzem odpowiedniej specjalizacji. Urządzenie Zapper Armand Hulda Clark Generator Terapeutyczny w rozumieniu Ustawy z Dnia 20 Maja 2010 r. o Wyrobach Medycznych (DZ.U.NR.107 Poz. 679 A) z późniejszymi zmianami nie jest urządzeniem medycznym. Urządzenie spełnia rolę wspomagającą i może być używane na własną odpowiedzialność obsługującego, a Producent i Dystrybutorzy nie ponoszą odpowiedzialności za efekty testów i terapii. Stosowanie urządzenia nie zastępuje badania lekarskiego. W przypadku problemów ze zdrowiem zawsze kontaktuj się ze swoim lekarzem. 


Marka Armand jest już dobrze rozpoznawalna w świecie urządzeń do bioenergoterapii na całym świecie.

Produkujemy ręcznie, w ograniczonych ilościach, zgodnie z zasadami etycznymi i troską o środowisko. 

Inspirując się naturą, pracujemy z najlepszymi na świecie materiałami, aby tworzyć innowacyjne produkty do bioenergoterapii wyłącznie dostępne u nas. Zgodnie z zasadami nowoczesnego designu nasza kolekcja zapperów jest ponadczasowa i funkcjonalna. Edytujemy klasykę, czyli zappery i inne produkty do bioenergoterapii, do najbardziej zaawansowanych konstrukcji, aby ujawnić ogromną jakość i piękno użytych materiałów. Rzemiosło zakorzenione w prawie czterdziestoletniej tradycyjnej rodzinnej produkcji na małą skalę. Takie są właśnie doskonałe zappery.

Nic nie podziała dla Ciebie lepiej, niż Zapper Armand. Dlatego tak bardzo cenimy sobie wyjątkową jakość, doskonałe wykonanie i niezrównany komfort użytkowania. I tworzymy takie produkty od prawie czterech dekad.

Nasze zappery i produkty do bioenergoterapii są wykonywane ręcznie: z tego powodu mogą nosić drobne niedoskonałości. Te cechy, które różnią się w zależności od egzemplarza, są gwarancją absolutnej autentyczności i ręcznego rzemiosła. 

Jak interpretujemy naszą pracę? Praca rzemieślnicza to dewiza jakości, która nadaje wykrywaczom metali i zapperom: charakter, pochodzenie i przeznaczenie. Jest to termin, który obejmuje szereg unikalnych praktyk, od ręcznego rzemiosła tradycyjnego po najnowsze technologie wykorzystywane do tworzenia nowych lub innowacyjnych projektów i produktów.

Rzemiosło we wszystkich jego formach wymaga czasu, umiejętności i staranności na każdym etapie procesu produkcyjnego. Efektem są produkty, w które nasi klienci chcą inwestować, które chcą pielęgnować i zatrzymywać na dłużej, co jest lepsze dla nich i lepsze dla środowiska. 

Oprogramowanie KQS.store

© Armand. Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.