Tel. 512 138 545

Twój koszyk: masz 0 prod. za 0,00 zł

Zapper Armand Hulda Clark Generator Terapeutyczny

Zapper Armand Hulda Clark Generator Terapeutyczny

Ten produkt jest robiony na zamówienie i będzie wysłany do 3 dni

Cena: 999,00

W całości wykonany ręcznie w Polsce

Zapper Armand Hulda Clark Generator Terapeutyczny
Zapper Armand Hulda Clark jest używany do usuwania z organizmu w warunkach domowych szkodliwych patogenów takich jak: wirusy, grzyby, bakterie i pasożyty. Zapper jest wykorzystywany przy elektroterapii i bioenergoterapii oraz działa na zasadzie biorezonansu. Wysoka jakość wykonania i nowe, autorskie działanie opracowane przez naszą firmę. Wyprodukowany w Polsce, ręczną pracą z użyciem najwyższej jakości materiałów takich jak ręcznie polerowana miedź. Armand, istniejemy od 1985 roku. 

Zapper Armand to lider w swojej klasie, łatwy w użytkowaniu, z przyciskiem wzmacniania mocy, dodatkowymi programami pokrywającymi wszystkie częstotliwości działania oraz doskonałą jakością wykonania. Idealny wybór, który posłuży wiele lat. 


Kiedy stosujemy Zappera?

Często chodzimy po poradę i postawienie diagnozy przez lekarzy i mimo przestrzegania podanych przez nich zaleceń, kuracja nie daje efektów. Często bolą nas stawy, głowa, brzuch, prostata, a pomimo porady i leczenia lekarskiego choroba nie ustępuje. Przyczyna może tkwić w ataku patogenów na nasz organizm.

Patogeny mogą skupiać się w rejonach naszego ciała, do których dostęp jest medycznie utrudniony do diagnostyki np. brzuch, czaszka, prostata. W związku z medycznymi trudnościami diagnostycznymi, jesteśmy leczeni objawowo, co nie zawsze skutkuje. W tej sytuacji pomocny może okazać się Zapper. 

Zawsze należy pamiętać, że w pierwszej i zasadniczej kolejności, poddajemy się medycynie klasycznej, w drugiej dopiero tzw. medycynie niekonwencjonalnej. Przy używaniu Zappera nie porzucamy metody medycznej konwencjonalnej. 

Należy też zwrócić uwagę, że działanie Zappera może pobudzić organizm do walki z chorobą. Znany powszechnie jest efekt oddziaływania psychicznego [wpływ rodziny, najbliższych, autorytetu, medium, efekt uniesienia religijnego, efekt placebo] do wzmocnienia organizmu w celu pokonania wroga niszczącego nasz organizm. 


Zasada działania Zappera

Nazwa Zapper powstała od slangowego określenia zap – zaatakować, zabić, zniszczyć.

Zasada działania Zappera opiera się na niszczeniu patogenów znajdujących się w naszym organizmie, przy pomocy prądu pulsującego jednokierunkowego. Inaczej nazywając ten prąd, to prąd stały przerywany - taktowany. Takt, czyli przerwy tego impulsu określa częstotliwość. Dr Hulda Clark zbadała i udowodniła na podstawie badań, że różna częstotliwość taktowania prądu stałego niszczy różne patogeny.

Jeżeli zastosujemy daną częstotliwość lub zbiór częstotliwości, to możemy pozbyć się z organizmu określone grupy patogenów. Opiera się to na teorii naukowca o imieniu Royal Raymond Rife, który uważał, że wirusy i bakterie mają własne częstotliwości rezonansowe, które są dla nich śmiertelne [MOR – Mortal Oscillation Rate].

Klasyczna częstotliwość Zappera określona przez dr Huldę Clarc to 30 kHz, czyli jest to 30 000 impulsów oddziaływania prądu w ciągu jednej sekundy.

Jak napisano wcześniej, dr Hulda Clarc określiła, że różne patogeny są niszczone przy różnych częstotliwościach. Dlatego zastosowaliśmy w naszym urządzeniu różne programy, z różnymi pakietami częstotliwości dla niszczenia wybranych przez Państwa patogenów.

Dr Hulda Clarc uważa, że prądy o częstotliwościach zmieniających się od 10 Hz do 1 MHz, mogą być pomocne przy leczeniu różnych odmian raka, jak i pozbywaniu się toksyn z organizmu. 


Co to są patogeny?

Patogeny są to czynniki wywołujące zaburzenia metabolizmu. Wyróżnia się następujące typy patogenów: 

 • biologiczne, czyli wirusy, grzyby, bakterie i pasożyty
 • chemiczne, czyli toksyczne związki chemiczne
 • fizyczne, czyli promieniowanie jonizujące, temperatura i urazy mechaniczne


Na jakie patogeny oddziałuje Zapper Armand?

Oddziaływanie Zappera przy użyciu prądu o różnej częstotliwości potrafi niszczyć patogeny biologiczne czyli wirusy, grzyby, bakterie i pasożyty [robaki], a nawet toksyny.

Zapper Armand, a konkretnie nasz model 01 na skutek zastosowanego szerszego zakresu częstotliwości, niż w modelu dr Huldy Clarc, oddziałuje na wirusy, bakterie, grzyby i robaki. Możemy go używać także w dolegliwościach alergicznych, gdyż oddziałuje na np. roztocza. Aby precyzyjnie dobrać charakter oddziaływania, należy wybrać odpowiedni program pracy.

Należy dodać, że nie każdy Zapper oddziałuje na wszystkie patogeny, my przedstawiamy nasz Zapper Armand, który pracuje w szerokim zakresie częstotliwości, oddziałujący w szerokim zakresie na patogeny biologiczne. 

W Internecie można odnaleźć tabele z częstotliwościami rezonansowymi patogenów. Jeżeli wybierzemy patogen, co do którego mamy podejrzenie, że znajduje się w naszym organizmie, to wybieramy numer programu, który zawiera wybraną częstotliwość. I w tym, wybranym programie, patogen „spotka się” z własną częstotliwością rezonansową, która go wyeliminuje. Skutkować to będzie oczyszczeniem organizmu, a tym samym poprawą samopoczucia. 

Nasz Zapper polecają klienci cierpiący na objawy boreliozy, choroby przenoszonej przez kleszcze. Również pomaga przy chorobie Morgellonów. 


Jak długo dziennie można używać Zappera?

Według dr Huldy Clarc, Zappera nie można używać dziennie dłużej niż około 20 minut. Chodzi o czynne poddanie się procesowi działania prądu Zappera, a nie o sam fakt włączenia Zappera. Nasz najdłuższy program działa w sumie 60 minut, ale w ten czas wliczone są przerwy w jego oddziaływaniu prądem, a pełne działanie prądu w tym programie trwa 21 minut.


Dlaczego zmodyfikowaliśmy Zappera dr Huldy Clarc?

Nowe wyniki badań określiły nowe zakresy częstotliwości dla oddziaływania na patogeny. Ponadto, od końca XX w. nastąpił postęp w rozwoju elektroniki, wprowadzono np układy scalone o programowanym zakresie działania. My w naszym Zapperze Armand zastosowaliśmy taki układ mikroprocesora, aby zastosować widmo częstotliwości, mogące uderzać w patogeny, do oddziaływania, na patogeny, na które nie znamy dokładnej częstotliwości. Czyli jeżeli zastosujemy widmo, czyli szeroki zakres częstotliwości, to statystycznie, uderzymy dokładnie w patogen chorobotwórczy, którego działanie powoduje u nas dolegliwości, a jednocześnie nie musimy znać częstotliwości tego patogenu.

Działanie przemiatania opiera się na zasadzie, że w czasie cyklu programu, następuje podawanie na elektrody częstotliwości zmieniającej się z zadanym przedziale np. dla programu P5 od 500 kHz do 833 kHz. 

W naszym Zapperze odnajdą Państwo funkcję zwiększającą moc układu, pod nazwą MOC 12V. Syn dr. Huldy Clarc w swoim układzie stosował baterię 9V, my natomiast zastosowaliśmy w układzie przetwornicę podwyższającą do napięcia 12V, przy czym wartość tego napięcia jest całkowicie bezpieczna dla zdrowia. 

Dlaczego oddziaływanie Zappera nie jest procedurą medyczną?

Zapper nie jest nowym pomysłem, to idea sprawdzona praktycznie w XX w. przez dr. Huldę Regehr Clark. Niestety, globalne lobby farmakologiczne sterujące trendami medycznymi pomija tę metodę poprawiania zdrowia naszego organizmu z przyczyn konkurencyjności korzyści finansowych. Skoro działanie Zappera nie opiera się na oddziaływaniu przy użyciu farmaceutyków, to lobby farmaceutyczne nie jest zainteresowane w finansowaniu badań nad oddziaływaniem Zappera na organizm ludzki.

Należy jednak pamiętać, że Zapper nie zastąpi tradycyjnej medycyny, jej diagnostyki i jej metod leczenia. Zapper należy traktować jako urządzenie wspomagające poprawę stanu zdrowia. Zapper na pewno nie zastąpi lekarza, ale może wspomóc proces leczenia. Zapper należy traktować jako dział tzw. medycyny niekonwencjonalnej i sięgamy do niej, w przypadku bezradności medycyny konwencjonalnej. Zadaniem Zappera nie jest zastępowanie medycyny uniwersyteckiej, lecz jej wspieranie.


Dlaczego Zapper Armand jest bezpieczny?

Bezpieczne napięcie dla naszego organizmu, dla prądu zmiennego wynosi 25V. Wykonaliśmy pomiary napięcia naszego urządzenia. Podczas pracy klasycznych programów na elektrodach występuje napięcie około 8 – 9V. Natomiast przy włączonym trybie MOC 12V, na elektrodach występuje napięcie 12V. Czyli do naszego organizmu przykładamy co najwyżej połowę dopuszczalnego, bezpiecznego napięcia. 

Generalnie to nie napięcie jest niebezpieczne, niebezpieczna jest wartość prądu, który przepływa przez nasze ciało. Dla naszego Zappera Armand ten prąd wynosi około 1mA, czyli poniżej jednej tysięcznej ampera i jest bezpieczny. 

Oczywiście należy pamiętać, aby nie przekraczać dziennego limitu jego używania, który wynosi około 20 minut. 

UWAGA! Zapper Armand bezwzględnie nie należy używać, przy założonych w organizmie ludzkim metalowych implantach i stymulatorach oraz rozrusznikach elektronicznych. Każdy Zapper może spowodować procesy elektrolityczne przy obecności implantów metalowych oraz zakłócić pracę stymulatorów i rozruszników elektronicznych, może je wyłączyć bądź uszkodzić. Zapper Armand używa się wyłącznie na własną odpowiedzialność. W razie wątpliwości co do używania Zappera należy skonsultować z lekarzem odpowiedniej specjalizacji. 


Opis programów Zappera Armand

W czasie przerw w działaniu poszczególnych programów nie musimy elektrod trzymać w rękach, gdyż w czasie przerw prąd nie jest podawany na elektrody.

W czasie trwania programu elektrody trzymamy w obu dłoniach, bez różnicy do do koloru przewodów. Czyli prawa lub lewa dłoń może trzymać elektrodę z załączonym czarnym lub czerwonym przewodem. 


P1 - doktor Hulda Clarc na podstawie książki "Kuracja życia"

To klasyczny program określony przez dr Huldę Clark, zastosowany w urządzeniu wynalezionym przez jej syna, opierającym się na układzie scalonym o nazwie 555. Częstotliwość prądu to 30 kHz. Czas pracy 7 minut.

P2 - pełna doktor Hulda Clarc na podstawie książki "Kuracja życia"

Dr Hulda Clarc, określiła, że najlepszy i bezpieczny czas czynnego działania Zappera w ciągu dnia to około 20 minut. W tym programie, częstotliwość prądu to 30 kHz. Czas pracy 3 x 7 minut oddzielone od siebie 20. minutowymi przerwami.

P3 - przemiatanie 7-250 kHz, autorski program opracowany przez firmę Armand na podstawie książki "Kuracja życia"

W tym programie stosowany jest zbiór częstotliwości, czyli spektrum w zakresie od 7 do 250 kHz. Program ten, wg tabeli dr Huldy Clarc jest polecany na działanie grzybów (pleśń). Czas pracy 7 minut.

P4 - przemiatanie 250-500 kHz, autorski program opracowany przez firmę Armand na podstawie książki "Kuracja życia"

W tym programie stosowany jest zbiór częstotliwości, czyli spektrum w zakresie od 250 do 500 kHz. Program ten, wg tabeli dr Huldy Clarc jest polecany na działanie: wirusów, bakterii i pasożytów (płaziniec, tasiemiec) oraz szczególnie na chorobę pochodzącą od kleszczy, czyli boreliozę. Czas pracy 7 minut. 

P5 - przemiatanie 500-833 kHz, autorski program opracowany przez firmę Armand na podstawie książki "Kuracja życia"

W tym programie stosowany jest zbiór częstotliwości, czyli spektrum w zakresie od 500 do 833 kHz. Program ten, wg tabeli dr Huldy Clarc jest polecany na działanie roztocza. Czas pracy 7 minut.

Polecamy przeczytanie książki: Hulda Regher Clarc, "Kuracja życia (metodą dr Clarc)", Wrocław 2006. Na podstawie tej książki wykonaliśmy naszego Zappera Armand i zastosowaliśmy współczesne zdobycze elektroniki do poprawienia jego funkcjonalności i oddziaływań prozdrowotnych na organizm. Książkę tę, można również przeczytać w Internecie. 


W zestawie produktu:

 • Zapper Armand Hulda Clark
 • Elektrody wykonane z czystej miedzi
 • Wysokiej jakości przewody
 • Drewniane pudełko
 • Bateria
 • Drukowana instrukcja
 • 24 miesięczna gwarancja 

Elektrody miedziane Zappera Armand


Tradycja naszej firmy rodzinnej sięga jej założenia w 1985 r. Przez wiele lat zajmowaliśmy się produkcją wykrywaczy metali. Obecnie nasze wysiłki kierują się w stronę elektroniki medycznej. Produkujemy urządzenie Zapper Armand, będące zmodernizowanym wynikiem badań dr Huldy Clarc. Nieodzownym elementem tego urządzenia są elektrody, dostarczające prąd zmienny do organizmu ludzkiego. Elektrody te są wykonywane ręcznie, tradycyjnymi metodami. 

Produkcja tradycyjnymi technikami

Lutowanie bezołowiowe 

Produkcja elektrod składa się z kilku etapów: cięcie rurki miedzianej, wiercenie otworu w korku miedzianym, założeniu gniazda bananowego fi 4 mm do korka, zlutowanie rurki z jednym korkiem pełnym i z jednym korkiem z gniazdem bananowym. Lutowanie odbywa się na bazie spoiwa bezołowiowego, zgodnie z dyrektywą unijną ROHS [Dyrektywa w sprawie ograniczenia niektórych niebezpiecznych substancji w sprzęcie elektrycznym i elektronicznym]. Potem następuje najtrudniejszy etap produkcyjny, wypolerowanie elektrod pastą polerską. Elektrody po pewnym czasie ciemnieją, jest to zjawisko naturalne. Ciemnienie jest wywoływane kontaktem z powietrzem lub skórą człowieka. Elektrody można ręcznie w domowych warunkach, wypolerować czystą ściereczką bawełnianą z użyciem np. pasty do zębów lub pasty polerskiej do metalu. 

Tradycja używania miedzi

Najważniejszym elementem elektrod jest jej skład – czysta miedź. Czysta miedź znana jest od wieków i stosowana była już w starożytnym Egipcie i Grecji. W archeologii stosuje się pojęcie epoki chalkolitu, inaczej zwanej eneolitem, czyli epoki miedzi, trwającej przez około 2400 lat przed narodzeniem Chrystusa. W Egipcie chalkolit trwał w latach między 5500-3100 przed narodzeniem Chrystusa. 

Aseptyczność miedzi

Społeczności starożytne doceniły łatwość jej pozyskania, obrabiania, piękny wygląd oraz co najważniejsze, że miedź jest antybakteryjna! To ze stopu miedzi z cyną, czyli z brązu, wykonywano w starożytności nawet narzędzia chirurgiczne.

Miedź doskonale przewodzi prąd

Inną, niezwykle ważną cechą miedzi jest jej bardzo dobra przewodność prądu. To z przewodów miedzianych wykonuje się połączenia w urządzeniach elektronicznych, to przy pomocy kabli miedzianych transportuje się energię elektryczną i przesyłanie danych cyfrowych na duże odległości. 

Podsumowując, miedź, jako materiał na elektrody do Zappera jest antybakteryjna, prozdrowotona, ze świetnym przewodnictwem prądu. 

Miedź nie powoduje uczuleń

Miedziane elektrody naszej produkcji nie powodują uczuleń. Tanie elektrody ze stali nierdzewnej z tzw. inoxu, stosowane w innych, tanich Zapperach, zawierają metal, nikiel i chrom, które powodują u większości osób silne uczulenia. Nikiel i chrom pod wpływem kwaśnego potu uwalnia się z elektrod ze stali nierdzewnej, powodując uczulenia i alergie. 

Parametry elektrod: 

Długość elektrod wynosi 120 mm.
Średnica rurek to fi 22 mm.
Średnica zakończeń rurek fi 25. 
 
Wymiary tak są dobrane, aby elektrody były wygodne do trzymania w dłoniach. 


Przewody Zappera Armand

Przewody do urządzenia Zapper Armand składają się z trzech części: wtyku BNC, przewodu miedzianego w izolacji oraz wtyków bananowych o średnicy 4 mm. Wtyk BNC ma zdolność do przenoszenia bardzo wysokich częstotliwości około 5 MHz, czyli pięciu milionów herców. 

Przewód miedziany w izolacji posiada zdolność do przewodzenia dużych prądów, z niezauważalnym oporem wewnętrznym. 

Wtyki bananowe mają również dużą zdolność do przewodzenia dużych prądów, dzięki dużej powierzchni styku z gniazdem elektrody. 

Przewody są wykonywane ręcznie, co zapewnia dobre połączenie i są lutowane przy użyciu spoiwa bezołowiowego, z zastosowanie dyrektywy unijnej ROHS [Dyrektywa w sprawie ograniczenia niektórych niebezpiecznych substancji w sprzęcie elektrycznym i elektronicznym].

Przewód można użyć do dowolnego zappera innego producenta, pod warunkiem zgodności rodzaju wtyków i gniazd. 


Dlaczego warto kupić Zapper Armand, a nie Zapper innego producenta?

Zapper Armand został wykonany według najnowszych zdobyczy współczesnej elektroniki [mikrokontroler], przy jednoczesnej prostocie użytkowania [przyciski i diody świecące].
 • Nasz wyrób posiada 5 programów fabrycznych, NR PROGRAMU i PROGRAM+ dedykowanych do poszczególnych patogenów. Program dobiera się indywidualnie według odczuwalnych skutków dolegliwości. Większość Zapperów nie posiada zmiennej częstotliwości. 
 • Urządzenie posiada zwiększoną moc, którą włącza się wciskając przycisk MOC 12V.
 • Posiada sygnalizację rozładowania baterii BAT. ROZŁ.
 • Posiada sygnalizację zwarcia elektrod ZWARCIE. W układzie zastosowaliśmy zabezpieczenie przeciwzwarciowe, które zapobiega uszkodzeniu urządzenia oraz zapobiega rozładowaniu się baterii.
 • Posiada sygnalizację optyczną [diody świecące] i akustyczną [dźwięk] początku i końca programu lub jego segmentu [dla programu nr P2].
 • Posiada sygnalizację podania napięcia na elektrody SYGNAŁ.
 • Posiada łatwe włączenie i wyłączenie przyciskiem WŁ./WYŁ.
 • W przypadku pomyłki podczas obsługi lub wykonania przerwy w pracy możemy zastosować zatrzymanie programu, bez oczekiwania na jego koniec START/STOP.
 • Miejsce podłączenia elektrod opisane jest jako ELEKTRODY.
 • Urządzenie posiada złącze do elektrod typu BNC, dedykowane do wysokich częstotliwości. Należy pamiętać, że Zapper Armand generuje częstotliwość prawie 1MHz, czyli prawie jednego miliona taktowań na sekundę!
 • Elektrody wykonane są z czystej miedzi, z metalu używanego w starożytnym Egipcie, nawet w archeologii stosuje się pojęcie epoki chalkolitu, czyli epoki miedzi, trwającej około 1000 lat przed narodzeniem Chrystusa. Ponadto elektrody są łączone lutowiem, składającym się z cyny, bez dodatku trującego ołowiu.
 • Istnieje możliwość dokupienia brakujących, zużytych lub zagubionych elementów zestawu Zapper Armand, co w przypadku urządzenia innej firmy, w szczególności zagranicznej (często chińskiej), może być niemożliwe.
 • Zasilanie ogólnodostępną baterią 9V, typ 6F22, prostokątną. Bateria wystarcza na bardzo długi okres używania Zappera. 
 • Zapper Armand posiada nowoczesny, estetyczny i funkcjonalny kształt. W praktyce, elementy zestawu w łatwy, intuicyjny sposób, łączą się ze sobą. Obudowa posiada gumowane obrzeża, które ułatwiają jej chwytność. Kolor obudowy również jest niebrudzący i miły dla oka.
 • Składowe części Zappera Armand wykonane są z wysokiej jakości materiałów i pochodzą od europejskich dostawców, np. obudowa wykonana jest w Niemczech, a drewniane pudełko w Polsce. 
 • Kupując polski produkt wspierasz polską i europejską gospodarkę. 
 • Jesteśmy producentem Zappera, tak więc serwis gwarancyjny i pogwarancyjny jest realizowany u nas. Zappery niewiadomego pochodzenia są praktycznie nienaprawialne. 
 • Zapper Armand jest zbudowany dokładnie według książki dr Huldy Clark, programy 1 i 2 są klasyczne, natomiast programy 3, 4, 5 wzbogacone i udoskonalone przez naszą firmę Armand, a konkretnie przez polskiego elektronika z wieloletnim stażem, założyciela firmy Armand. 
 • Nasz Zapper jest doskonale wykonany, wzbogacony lepszym działaniem w stosunku do innych Zapperów i jest liderem wśród Zapperów w swojej klasie. Jest taki, jak powinien być. Z pewnością będzie służył wiele lat. 


Zespół Armand życzy Państwu zdrowia!

Prawa autorskie do tekstu są prawnie zastrzeżone. 

UWAGA! ZAPPER ARMAND NIE JEST URZĄDZENIEM MEDYCZNYM W ROZUMIENIU POLSKIEJ USTAWY Z DNIA 20 MAJA 2010 R. O WYROBACH MEDYCZNYCH [DZIENNIK USTAW NR 107, POZ. 679 Z PÓŹNIEJSZYMI ZMIANAMI]. 


Wyślij zapytanie

Zapytaj o szczegóły
Imię i nazwisko:
E-mail:
Telefon:
Twoje pytanie:
Przepisz kod:
weryfikator


Dodaj opinię o produkcie

Dodaj Komentarz
Ocena: 1 10
Przepisz kod:
weryfikator


Opinie o produkcieOprogramowanie KQS.store

© Armand. Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.