Tel. 512 138 545

Twój koszyk: masz 0 prod. za 0,00 zł

Sterownik taśmy tartaku do wykrywacza metali Armand Tartak

Sterownik taśmy tartaku do wykrywacza metali Armand Tartak

Ten produkt będzie wysłany w ciągu 3 dni


Cena: 2 799,00

Dobierz akcesoria

Proponowane dodatkowe akcesoria

Pokrowiec na wykrywacz metali
Pokrowiec na wykrywacz metali

Ręcznie szyty w Polsce pokrowiec na wykrywacz metali wykonany z mocnego materiału, z dużą dbałością o szczegóły i przemyślanej konstrukcji.

499,00 zł

Słuchawki do wykrywaczy metali
Słuchawki do wykrywaczy metali

Słuchawki do wykrywacza metali posiadają wygodną wyściółkę na uszy, materiałowy kabel oraz pracują w standardzie mini-jack i duży-jack. Sprawdzony przez nas model słuchawek, komfortowy w użytkowaniu, lekki i solidny, idealny do poszukiwań.

299,00 zł

Wykonany ręcznie w Polsce

Sterownik taśmy pozwala na wyłączenie ruchu taśmy produkcyjnej w momencie, kiedy zamontowany na tej taśmie wykrywacz metali wykryje obecność przedmiotu metalowego w badanych przedmiotach lub surowcach znajdujących się na taśmie. Można także zastosować inny wykrywacz produkcji firmy Armand. Wyłączenie taśmy realizowane jest pod wpływem sygnału 
akustycznego płynącego z gniazda słuchawkowego wykrywacza metali, za pośrednictwem układu elektronicznego i docierającego do przekaźnika znajdującego się w sterowniku. Sterownik, do sterowania taśmą produkcyjną, udostępnia styki przekaźnika zwierne i rozwierne o obciążalności do 10A i napięciu przemiennym sinusoidalnym 50Hz, nie większym niż 250V. 

W komplecie ze sterownikiem znajduje się: zasilacz, przewód połączeniowy z wykrywaczem metali i przewód łączący sterownik ze stycznikiem taśmy produkcyjnej. 

Indywidualne informacje można uzyskać pod numerem telefonu: 512 138 545. 

Polecany do wykrywacza metali Armand Tartak.

Oprogramowanie KQS.store

© Armand. Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.