Tel. 512 138 545

Twój koszyk: masz 0 prod. za 0,00 zł

Marka Armand jest już dobrze rozpoznawalna w świecie urządzeń do bioenergoterapii na całym świecie.

Produkujemy ręcznie, w ograniczonych ilościach, zgodnie z zasadami etycznymi i troską o środowisko. 

Inspirując się naturą, pracujemy z najlepszymi na świecie materiałami, aby tworzyć innowacyjne produkty do bioenergoterapii wyłącznie dostępne u nas. Zgodnie z zasadami nowoczesnego designu nasza kolekcja zapperów jest ponadczasowa i funkcjonalna. Edytujemy klasykę, czyli zappery i inne produkty do bioenergoterapii, do najbardziej zaawansowanych konstrukcji, aby ujawnić ogromną jakość i piękno użytych materiałów. Rzemiosło zakorzenione w prawie czterdziestoletniej tradycyjnej rodzinnej produkcji na małą skalę. Takie są właśnie doskonałe zappery. 

Nic nie podziała dla Ciebie lepiej, niż Zapper Armand. Dlatego tak bardzo cenimy sobie wyjątkową jakość, doskonałe wykonanie i niezrównany komfort użytkowania. I tworzymy takie produkty od prawie czterech dekad. 

Nasze zappery i produkty do bioenergoterapii są wykonywane ręcznie: z tego powodu mogą nosić drobne niedoskonałości. Te cechy, które różnią się w zależności od egzemplarza, są gwarancją absolutnej autentyczności i ręcznego rzemiosła. 

"Zapper na dobre." 
 
Dążymy do wywierania pozytywnego wpływu na ludzi, którzy korzystają z naszych zapperów, naszej branży i naszej planety. 

Naszym flagowym produktem jest doskonały, zaawansowany technicznie i ręcznie robiony Zapper Armand Hulda Clark Generator Terapeutyczny. 

Zapper Armand Hulda Clark jest używany do usuwania z organizmu w warunkach domowych szkodliwych patogenów takich jak: wirusy, grzyby, bakterie i pasożyty.

Zapper Armand jest wykorzystywany przy bioenergoterapii i działa na zasadzie biorezonansu. Wysoka jakość wykonania i nowe, autorskie działanie opracowane przez naszą firmę. Wyprodukowany w Polsce, ręczną pracą z użyciem najwyższej jakości materiałów takich jak ręcznie polerowana miedź. Armand, istniejemy od 1985 roku.

Zapper Armand to lider w swojej klasie, łatwy w użytkowaniu, z przyciskiem wzmacniania mocy, dodatkowymi programami pokrywającymi wszystkie częstotliwości działania oraz doskonałą jakością wykonania. Idealny wybór, który posłuży wiele lat.

Poniżej przedstawiamy ofertę naszych najwyższej jakości zapperów, jak i innych produktów bioenergetycznych, takich jak Miedziane siatki Eemana Armand lub Zapper Armand tDCS Neurostymulator

Odwiedź nasz profil na Instagramie.

Oprogramowanie KQS.store

© Armand. Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.