Tel. 512 138 545

Twój koszyk: masz 0 prod. za 0,00 zł

ARMAND to polski producent wykrywaczy metali do profesjonalnych zastosowań technicznych. Naszym flagowym produktem jest wykrywacz metali Armand Wod-Kan 2. Detektory metali wytwarzane są przez naszą firmę już od 1985 roku.


Wykrywacz metali Armand Wod-Kan 2 przeznaczony jest do poszukiwań wszelkiego rodzaju: zasuw, studzienek i instalacji technicznych znajdujących się w gruncie. Posiada wbudowane zasilanie, a w jego zestawie znajduje się ładowarka i słuchawki. 
 
Nowość w modelu Armand Wod-Kan 2 to wbudowane zasilanie akumulatorowe ładowane zewnętrzną ładowarką sieciową. 
 
Główni odbiorcy: firmy wodociągowe, wodno-kanalizacyjne i drogowe. Jest to uznany i wytrzymały wykrywacz metali, często zamawiany przez firmy z branży wod-kan oraz urzędy gmin. 
 
Oferujemy 2 letnią gwarancję na wykrywacz metali Armand Wod-Kan 2, a po tym okresie profesjonalny serwis pogwarancyjny realizowany przez naszą firmę Armand. 

Istnieje możliwość zakupu wykrywacza metali Armand Wod-Kan 2 z odroczonym terminem płatności na fakturę VAT, 14 dni. 


Posiadamy w swojej ofercie również wykrywacze metali kierowane dla archeologów oraz detektorystów. 

Wykrywacze metali Armand Prospector 4 są wykorzystywane na Ukrainie; w poszukiwaniach ładunków wybuchowych, pocisków artyleryjskich i min. 


Nasze wykrywacze metali robione są ręcznie, w Polsce. Nie produkujemy w dużych ilościach. Nasze wykrywacze są ekskluzywne, stawiamy na jakość, a nie na ilość. Wykrywacze metali wytwarzamy w małych seriach, doskonale spełniające swoje zadania. Nasze wykrywacze eksportujemy za granicę, gdzie doceniane są dlatego, że są jedyne w swoim rodzaju oraz są dobrą, ręczną pracą z Polski.

Wykrywacze metali Armand powstają od początku do końca w jednym miejscu, w naszej siedzibie, w Polsce. 

Jedna osoba tworzy od początku do końca każdy z naszych wykrywaczy metali. Do wyprodukowania jednej sztuki należy wykonać około 1000. poszczególnych czynności, a większość elementów jest ręcznie obrabiana.

Każdy wykrywacz metali Armand przygotowywany jest specjalnie dla klienta, wkładamy w niego serce, pasję i ducha, aby idealnie spełniał swoje zadania i aby wciąż doskonalić rozwój polskich wykrywaczy.

Każdy poszukiwacz powinien zadać sobie pytanie: czy żeby czerpać przyjemność z poszukiwań i skutecznie wykrywać znaleziska pod ziemią potrzebuje skomplikowanej elektroniki? Czy aby ustawić potrzebny tryb wykrywacza nie lepiej zrobić to w ułamku sekundy wysokiej jakości przełącznikiem, niż mozolnie poszukiwać funkcji w rozległym menu? Zalet naszych wykrywaczy jest więcej, a to tylko jeden z przykładów.


Przeczytaj więcej o wykrywaczach metali Armand.

Przeczytaj więcej o firmie Armand.

Przeczytaj opinie o wykrywaczach metali Armand.

Zobacz zasięgi wykrywaczy metali Armand.


Sprawdź, jak skutecznie wykrywać metale przy użyciu detektora metali.

Przeczytaj o naszym wsparciu i zaangażowaniu w społeczność poszukiwaczy.Prosta obsługa, bardzo dobre zasięgi, ekskluzywność, niska waga i minimalizm w formie charakteryzują wykrywacze metali Armand. I wciąż je doskonalimy. 

Nasze wykrywacze metali są wykonywane ręcznie: z tego powodu mogą nosić drobne niedoskonałości. Te cechy, które różnią się w zależności od egzemplarza, są gwarancją absolutnej autentyczności i ręcznego rzemiosła.

Oprogramowanie KQS.store

© Armand. Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.