Tel. 512 138 545

Twój koszyk: masz 0 prod. za 0,00 zł

Armand, polskie wykrywacze metali do poszukiwań skarbów i zastosowań technicznych od 1985 roku.

Nasze wykrywacze metali robione są ręcznie, w Polsce. Nie produkujemy w dużych ilościach. Nasze wykrywacze są ekskluzywne, stawiamy na jakość, a nie na ilość. Wykrywacze metali wytwarzamy w małych seriach, doskonale spełniające swoje zadania. Nasze wykrywacze eksportujemy za granicę, gdzie doceniane są dlatego, że są jedyne w swoim rodzaju oraz są dobrą, ręczną pracą z Polski.

Wykrywacze metali Armand powstają od początku do końca w jednym miejscu, w naszej siedzibie, w Polsce. 

Każdy wykrywacz metali Armand przygotowywany jest specjalnie dla klienta, wkładamy w niego serce, pasję i ducha, aby idealnie spełniał swoje zadania i aby wciąż doskonalić rozwój polskich wykrywaczy.

Każdy poszukiwacz powinien zadać sobie pytanie: czy żeby czerpać przyjemność z poszukiwań i skutecznie wykrywać znaleziska pod ziemią potrzebuje skomplikowanej elektroniki? Czy aby ustawić potrzebny tryb wykrywacza nie lepiej zrobić to w ułamku sekundy wysokiej jakości przełącznikiem, niż mozolnie poszukiwać funkcji w rozległym menu? Zalet naszych wykrywaczy jest więcej, a to tylko jeden z przykładów.

Prosta obsługa, bardzo dobre zasięgi, ekskluzywność, niska waga i minimalizm w formie charakteryzują wykrywacze metali Armand. I wciąż je doskonalimy. 

Nasze wykrywacze metali są wykonywane ręcznie: z tego powodu mogą nosić drobne niedoskonałości. Te cechy, które różnią się w zależności od egzemplarza, są gwarancją absolutnej autentyczności i ręcznego rzemiosła.

Oprogramowanie KQS.store

© Armand. Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.