Tel. 512 138 545

Twój koszyk: masz 0 prod. za 0,00 zł

O Sklepie

Marka Armand jest już dobrze rozpoznawalna w świecie urządzeń do bioenergoterapii na całym świecie. 

Tradycja naszej firmy zaczyna się w 1985 roku. 

Produkujemy w Polsce, ręcznie, w ograniczonych ilościach, zgodnie z zasadami etycznymi i troską o środowisko. 


Wszystkie nasze przesyłki pakujemy w mocne, tekturowe opakowania, dzięki temu masz pewność, że zamówiona paczka dojdzie do Ciebie w stanie idealnym. 


Gdy Twoje zamówienie zostanie wysłane, otrzymasz wiadomość e-mail oraz SMS z linkiem do śledzenia paczki, aby można było widzieć jego drogę. 


Przyjmujemy zamówienia drogą telefoniczną, pod numerem telefonu: 512 138 545


Kochamy naturę i harmonię. 

 
Inspirując się naturą, pracujemy z najlepszymi na świecie materiałami, aby tworzyć innowacyjne produkty do bioenergoterapii wyłącznie dostępne u nas. Zgodnie z zasadami nowoczesnego designu nasza kolekcja zapperów jest ponadczasowa i funkcjonalna. Edytujemy klasykę, czyli zappery i inne produkty do bioenergoterapii, do najbardziej zaawansowanych konstrukcji, aby ujawnić ogromną jakość i piękno użytych materiałów. Dokładność zakorzeniona w prawie czterdziestoletniej, tradycyjnej produkcji na małą skalę. Takie są właśnie doskonałe zappery.
 
Nic nie podziała dla Ciebie lepiej, niż Zapper Armand. Dlatego tak bardzo cenimy sobie wyjątkową jakość, doskonałe wykonanie i niezrównany komfort użytkowania. I tworzymy takie produkty od prawie czterech dekad.
 
Nasze zappery i produkty do bioenergoterapii są wykonywane ręcznie. To cechy, które są gwarancją absolutnej autentyczności i ręcznej pracy. 
 
Jak interpretujemy naszą pracę? Nasza praca to dewiza jakości, która nadaje zapperom: charakter, pochodzenie i przeznaczenie. Jest to termin, który obejmuje szereg unikalnych praktyk, od ręcznej pracy po najnowsze technologie wykorzystywane do tworzenia nowych lub innowacyjnych projektów i produktów.
 
Ręczna praca we wszystkich formach wymaga czasu, umiejętności i staranności na każdym etapie procesu produkcyjnego. Efektem są produkty, w które nasi klienci chcą inwestować, które chcą pielęgnować i zatrzymywać na dłużej, co jest lepsze dla nich i lepsze dla środowiska. 

Oprogramowanie KQS.store

© Armand. Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.