Tel. 512 138 545

Twój koszyk: masz 0 prod. za 0,00 zł

Do czego służy wykrywacz metali i dlaczego warto zostać Poszukiwaczem

Poszukiwanie skarbów to idealny pomysł na Twoje nowe hobby.


Posiadając wykrywacz metali już nigdy nie będziesz nudził się w domu czy na wakacjach. Wykrywacz metalu służy do poszukiwań skarbów, pamiątek po przodkach, monet i wielu innych starych artefaktów. Poszukiwanie skarbów to idealny sposób na spędzanie wolnego czasu. Nie dość, że zapewnia ruch na świeżym powietrzu, to nie jest nudny i dostarcza wielu emocji. 
 
Poszukiwanie skarbów to oryginalne hobby, ale uwaga: jest naprawdę wciągające! 
 
Posiadanie wykrywacza metalu to pierwszy krok do stania się Poszukiwaczem z prawdziwego zdarzenia. Drugi, (ale nie mniej ważny) to przestrzeganie zasad Vademecum Poszukiwacza Skarbów. Z czasem będziesz studiował stare mapy, myślał o nowych "miejscówkach", planował wyprawy w coraz to ciekawsze miejsca, a może nawet jeździł na Zloty Poszukiwaczy Skarbów! Możesz również poszukiwać monet na plaży, (a to całkiem opłacalne zajęcie). 
 
W sezonie turystycznym, w niedługim czasie można znaleźć do kilkudziesięciu złotych w monetach. Zdarzają się nawet takie znaleziska jak biżuteria i kosztowności. Jeśli będziesz miał szczęście, wykrywacz metalu szybko się zwróci - czasem już pierwszy znaleziony "skarb" ma pokaźną wartość! 
 
To jakim zostaniesz Poszukiwaczem to kwestia Twojego wyboru, ale pamiętaj, że wykrywacz metali naszej firmy na pewno Ci to ułatwi. 


Wykrywacz metali Armand Dominator 3

Wykrywacz metali Armand Dominator 3
 

Dlaczego warto kupić oryginalny wykrywacz metali firmy Armand?

 1. Ręcznie wytwarzamy wykrywacze metali od 1985 r. Mamy w tej dziedzinie doświadczenie.
 2. Detektory metali naszej firmy są lekkie i proste w obsłudze. Mają idealnie dobrane proporcje i duże zasięgi.
 3. Jesteśmy producentem wykrywaczy metalu, dlatego oferujemy jedne z najniższych cen na tego typu sprzęt w Polsce (dobry stosunek jakości do ceny).
 4. Udzielamy 24 miesięcy gwarancji na oferowane produkty. Po tym terminie gwarantujemy niedrogi serwis naszych wykrywaczy. Posiadamy własny serwis gwarancyjny i pogwarancyjny wykrywaczy metali naszej produkcji. Kupując wykrywacz metali firmy Armand masz pewność, że serwis jest na miejscu i będzie też za kilka, kilkanaście lat. Nie można być tego pewnym kupując wykrywacz z importu. Gwarantujemy sprawne, niedrogie i dobre naprawy naszych wykrywaczy. Nie serwisujemy wykrywaczy innych producentów.
 5. Nie jesteśmy taśmowym producentem. Każdy nasz detektor metalu jest ręcznie i dokładnie składany z troską o najwyższą jakość, ponadto jest ręcznie strojony przez wykwalifikowaną osobę, aby uzyskać najlepsze zasięgi.
 6. Wykrywacze metalu firmy Armand posiadają parametry konkurencyjne wobec zagranicznych wykrywaczy z tzw. "górnej półki". 
 7. Detektory metalu naszej firmy są zaprojektowane i wyregulowane w taki sposób, by dobrze odnajdywać monety i tzw. "militarkę" w polskich warunkach terenowych. Zagraniczne detektory projektowane są głównie w państwach, w których nie były prowadzone współczesne działania wojenne, np. w USA czy Wielkiej Brytanii wyregulowane są więc do innego rodzaju znalezisk, np. do bardzo drobnych samorodków złota. Wykrywacze te używane w polskich warunkach mogą wskazywać błędne sygnały. 
 8. Wykrywacze metalu firmy Armand nie posiadają zbędnych "ulepszeń" popularnych w zagranicznych wykrywaczach, rzeczy te bywają zawodne w trudnych warunkach pogodowych. Poza tym wykrywacze Armand, w porównaniu do popularnych modeli z importu, nie wyglądają jak tanie zabawki z Chin.
 9. Każdy wykrywacz metali firmy Armand posiada wodoodporną sondę, którą można całkowicie zanurzać w wodzie.
 10. Podajemy dokładne i prawdziwe zasięgi naszych wykrywaczy metalu, co nie jest częstą praktyką wśród innych producentów.
 11. Każdy egzemplarz wykrywacza metalu Armand to powód do dumy dla jego właściciela. Może być On pewien, że posiada sprzęt wysokiej klasy, zaprojektowany i wykonany w Polsce z priorytetem jakości i dobrych parametrów. "Armandy" są przeciwieństwem jednorazowych i okazyjnie tanich wykrywaczy z importu.
 12. Wszystkie przesyłki pakujemy w mocne i specjalnie oznakowane, tekturowe opakowania, dlatego dajemy 100% gwarancję, że zamówiony towar dostarczony będzie w stanie idealnym i nietkniętym.
 13. Gwarantujemy fachową poradę i pomoc techniczną dotyczącą użytkowania detektorów metalu firmy Armand. Dzięki temu, Klient ma pewność, że gdy będzie miał jakiekolwiek pytanie odpowiemy przez e-mail.
 14. ... i na koniec: przestrzegamy przed tanimi pseudo-wykrywaczami metali z importu! Pamiętaj, jakość ma swoją cenę.

Poznaj opinie o wykrywaczach metali Armand i zobacz dział najczęściej zadawanych pytań (FAQ)


Wykrywacz metalu podczas pracy

Oprogramowanie KQS.store

© Armand. Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.