Tel. 512 138 545

Twój koszyk: masz 0 prod. za 0,00 zł

O wykrywaczach metali Armand

Poszukiwanie skarbów to idealny pomysł na Twoje nowe hobby.


Posiadając wykrywacz metali już nigdy nie będziesz nudził się w domu czy na wakacjach. Wykrywacz metalu służy do poszukiwań skarbów, pamiątek po przodkach, monet i wielu innych starych artefaktów. Poszukiwanie skarbów to idealny sposób na spędzanie wolnego czasu. Nie dość, że zapewnia ruch na świeżym powietrzu, to nie jest nudny i dostarcza wielu emocji. 
 
Poszukiwanie skarbów to oryginalne hobby, ale uwaga: jest naprawdę wciągające! 
 
Posiadanie wykrywacza metalu to pierwszy krok do stania się Poszukiwaczem z prawdziwego zdarzenia. Drugi, (ale nie mniej ważny) to przestrzeganie zasad Vademecum Poszukiwacza Skarbów. Z czasem będziesz studiował stare mapy, myślał o nowych "miejscówkach", planował wyprawy w coraz to ciekawsze miejsca, a może nawet jeździł na Zloty Poszukiwaczy Skarbów! Możesz również poszukiwać monet na plaży, (a to całkiem opłacalne zajęcie). 
 
W sezonie turystycznym, w niedługim czasie można znaleźć do kilkudziesięciu złotych w monetach. Zdarzają się nawet takie znaleziska jak biżuteria i kosztowności. Jeśli będziesz miał szczęście, wykrywacz metalu szybko się zwróci - czasem już pierwszy znaleziony "skarb" ma pokaźną wartość! 
 
To jakim zostaniesz Poszukiwaczem to kwestia Twojego wyboru, ale pamiętaj, że wykrywacz metali naszej firmy na pewno Ci to ułatwi. 


Wykrywacz metali Armand Dominator 3

Wykrywacz metali Armand Dominator 3
 

Dlaczego warto kupić oryginalny wykrywacz metali firmy Armand?

 1. Ręcznie wytwarzamy wykrywacze metali od 1985 r. Mamy w tej dziedzinie doświadczenie.
 2. Detektory metali naszej firmy są lekkie i proste w obsłudze. Mają idealnie dobrane proporcje i duże zasięgi.
 3. Jesteśmy producentem wykrywaczy metalu, dlatego oferujemy jedne z najniższych cen na tego typu sprzęt w Polsce (dobry stosunek jakości do ceny).
 4. Udzielamy 24 miesięcy gwarancji na oferowane produkty. Po tym terminie gwarantujemy niedrogi serwis naszych wykrywaczy. Posiadamy własny serwis gwarancyjny i pogwarancyjny wykrywaczy metali naszej produkcji. Kupując wykrywacz metali firmy Armand masz pewność, że serwis jest na miejscu i będzie też za kilka, kilkanaście lat. Nie można być tego pewnym kupując wykrywacz z importu. Gwarantujemy sprawne, niedrogie i dobre naprawy naszych wykrywaczy. Nie serwisujemy wykrywaczy innych producentów.
 5. Nie jesteśmy taśmowym producentem. Każdy nasz detektor metalu jest ręcznie i dokładnie składany z troską o najwyższą jakość, ponadto jest ręcznie strojony przez wykwalifikowaną osobę, aby uzyskać najlepsze zasięgi.
 6. Wykrywacze metalu firmy Armand posiadają parametry konkurencyjne wobec zagranicznych wykrywaczy z tzw. "górnej półki". 
 7. Detektory metalu naszej firmy są zaprojektowane i wyregulowane w taki sposób, by dobrze odnajdywać monety i tzw. "militarkę" w polskich warunkach terenowych. Zagraniczne detektory projektowane są głównie w państwach, w których nie były prowadzone współczesne działania wojenne, np. w USA czy Wielkiej Brytanii wyregulowane są więc do innego rodzaju znalezisk, np. do bardzo drobnych samorodków złota. Wykrywacze te używane w polskich warunkach mogą wskazywać błędne sygnały. 
 8. Wykrywacze metalu firmy Armand nie posiadają zbędnych "ulepszeń" popularnych w zagranicznych wykrywaczach, rzeczy te bywają zawodne w trudnych warunkach pogodowych. Poza tym wykrywacze Armand, w porównaniu do popularnych modeli z importu, nie wyglądają jak tanie zabawki z Chin.
 9. Każdy wykrywacz metali firmy Armand posiada wodoodporną sondę, którą można całkowicie zanurzać w wodzie.
 10. Podajemy dokładne i prawdziwe zasięgi naszych wykrywaczy metalu, co nie jest częstą praktyką wśród innych producentów.
 11. Każdy egzemplarz wykrywacza metalu Armand to powód do dumy dla jego właściciela. Może być On pewien, że posiada sprzęt wysokiej klasy, zaprojektowany i wykonany w Polsce z priorytetem jakości i dobrych parametrów. "Armandy" są przeciwieństwem jednorazowych i okazyjnie tanich wykrywaczy z importu.
 12. Wszystkie przesyłki pakujemy w mocne i specjalnie oznakowane, tekturowe opakowania, dlatego dajemy 100% gwarancję, że zamówiony towar dostarczony będzie w stanie idealnym i nietkniętym.
 13. Gwarantujemy fachową poradę i pomoc techniczną dotyczącą użytkowania detektorów metalu firmy Armand. Dzięki temu, Klient ma pewność, że gdy będzie miał jakiekolwiek pytanie odpowiemy przez e-mail.
 14. ... i na koniec: przestrzegamy przed tanimi pseudo-wykrywaczami metali z importu! Pamiętaj, jakość ma swoją cenę.

Poznaj opinie o wykrywaczach metali Armand


Wykrywacz metalu podczas pracy


Armand jest najstarszą polską firmą produkującą wykrywacze metali, działamy już od 1985 r. 
Jesteśmy także pierwszym w Polsce sklepem internetowym z wykrywaczami metali rodzimej produkcji. 


W rodzinnej firmie Armand wytwarzamy wykrywacze metali mające zastosowania: profesjonalne, rekreacyjne i hobbystyczne. Wykrywacze metalu służą do poszukiwań skarbów, militariów, numizmatów, zabytków archeologicznych, a także zagubionych przedmiotów, np. biżuterii, telefonów komórkowych, strzał z łuków, również bardzo nietypowych, jak np. aparatów słuchowych, etc.

Nasze wykrywacze są wykorzystywane do lokalizacji infrastruktury technicznej pod ziemią przez firmy wodno-kanalizacyjne, odpadów części maszyn, odłamków artyleryjskich, a także w przemyśle drzewnym, spożywczym i przetwórczym. Detektory metalu mają szczególne znaczenie podczas prac wodno-kanalizacyjnych, jak również w geodezji i budownictwie. 

Produkujemy kilka typów wykrywaczy metali, w tym wykrywacze rozróżniające metale żelazne i kolorowe (metale rdzewiejące od metali, które nie rdzewieją).

Odwiedzający naszą stronę, tak jak i my, z pewnością są zapalonymi odkrywcami, poszukiwaczami i na pewno kochają smak przygody. Doskonale rozumie to nasza firma, istniejąca i funkcjonującą na polskim rynku już od 1985 roku. Jesteśmy przedsiębiorstwem nie tylko z bogatym doświadczeniem, lecz także nastawionym na dobro klienta, jego potrzeby i zawsze działającym z myślą, że zadowolenie konsumenta to podstawa naszej pracy. U nas proces sprzedaży nie kończy się na finalizacji transakcji, bowiem każdemu z Was służymy fachową radą, pomocną dłonią, a nawet przyjacielską rozmową.

Co nas wyróżnia na tle pozostałych firm branżowych? Chcemy tworzyć trwałe oraz długoletnie relacje z klientami, dbamy by oferowane przez nas detektory metalu były najwyższej światowej klasy, a także by obsługa sprzedażowa była możliwie jak najbardziej fachowa. Jednak to nie jedyne zalety stawiające nas w pozycji lidera polskiego rynku wykrywaczy metali. Jako nieliczni, jesteśmy nie tylko sprzedawcami wykrywaczy metali, lecz także producentami oferowanych przez nas towarów.

Armand, firma z długoletnią tradycją, nie zapomina jak ważny jest nieustanny progres, dlatego też oferowane przez nas wykrywacze metali, stoją na bardzo wysokim poziomie. Ich budowa niczym nie odbiega od sprzętu z najwyższych światowych półek, a klasę wielokrotnie podkreślali zadowoleni klienci. Jesteśmy przekonani, że już po pierwszym kontakcie z naszym sprzętem, staniesz się zagorzałym zwolennikiem Armandów.

W naszej bogatej ofercie posiadamy wykrywacze metali dopasowane pod indywidualne potrzeby konsumenta. 
 

Kalendarium: 

 • 1985 Urzędowa rejestracja firmy PPHU Armand, adres warszawski.
 • 1991 Przeprowadzka firmy do Komorowa pod Warszawą.
 • 1998 Współorganizacja VIII Zlotu Miłośników Eksploracji Twierdza Modlin '98. Założenie strony internetowej firmowo - hobbystycznej. Jest to pierwsza strona w Polsce firmy sprzedającej wykrywacze metali, a druga w Polsce dotycząca eksploracji.
 • 1999 W cenniku firmy wykrywacze: Explorer, Discoverer, Rambo, Penetrator, Prospector oraz kaseta wideo i skrypt. Uczestnictwo firmy w Targach Konserwatorskich w Warszawie.
 • 2002 W cenniku firmy wykrywacze: Explorer, Inspector, Penetrator, Prospector
 • 2005 Czerwiec, pierwsza sprzedaż internetowa wykrywacza z konta aukcji internetowych armand-detectors
 • 2006 Wprowadzenie do sprzedaży wykrywacza metali Dominator
 • 2007 Wprowadzenie do sprzedaży wykrywacza metali Anticus
 • 2008 Założenie firmowego sklepu internetowego. Otwarcie kanału filmowego na YouTube. 
 • 2009 Wprowadzenie do sprzedaży wykrywacza metali Pinpointer i Dominator 2.
 • 2010 Wprowadzenie do sprzedaży wykrywacza metali Dominator 2 England. Wprowadzenie do sprzedaży wykrywacza metali Prospector 2.
 • 2011 Wprowadzenie kilku nowych modeli wykrywaczy metali; Technicznych oraz Discoverera 2 i Penetratora 2.
 • 2013 Wprowadzenie do produkcji wykrywacza Armand Pinpointer 2, wycofanie z produkcji Prospectora 1.
 • 2014 - obecnie Dalszy rozwój firmy


Pierwsi w Polsce, zastosowaliśmy nowoczesne rozwiązania w konstrukcji wykrywaczy metali: 


 • giętą rurkę (typ S)
 • rurkę malowaną w piecu
 • czarny kolor wykrywaczy
 • wskaźnik poziomu sygnału zbudowany na diodach świecących, tzw. linijka świetlna
 • zdejmowany z rurki sterownik
 • wskaźnik rozładowania się baterii - migająca dioda świecąca
 • zastosowaliśmy przezroczyste diody, świecące w różnych kolorach, widoczne w promieniach słonecznych
 • owalne obudowy sterowników, powszechnie stosowane obecnie przez światowych liderów - producentów wykrywaczy metali
 • sondę eliptyczną
 • otwory na głośnik wycięte pod kątem uniemożliwiającym zachlapanie
 • ochronę na wtyk sondy
 • czarną żywicę epoksydową jako zalewę sondy
 • tzw. "uszy sondy" zalewanej, wykonane jako monolit z wypraski
 • firma Armand jest pierwszym polskim producentem wykrywaczy metali posiadającym deklarację zgodności CE. Oznacza to, że spełnia restrykcyjne wymagania bezpieczeństwa i norm kompatybilności elektromagnetycznej (EMC).


Znak CE


W przeciwieństwie do wykrywaczy chińskich, nasze wykrywacze spełniają normy zasięgu maksymalnego, pozostając niewielkie po rozłożeniu. Czy chińska "plażówka" zmieści się do Państwa plecaka? Proszę zwrócić uwagę, że nasza firma nie produkuje ww. wykrywaczy "plażówek", o bardzo małym zasięgu maksymalnym. Średnica sondy decyduje o zasięgu maksymalnym, jeżeli nasze wykrywacze przy średnicy naszej sondy 27 cm mają zasięg około 1,5 m., to jaki zasięg mają wykrywacze chińskie "plażówki" o średnicy 20 cm? Podpowiadamy: nieporównywalnie mniejszy. Przy decyzji o zakupie należy również zwrócić uwagę, że firma Armand istnieje nieprzerwanie od 1985 roku i w związku z tym, ma ciągłe możliwości serwisowe. Wykrywacze chińskie sprzedają handlowcy - pośrednicy, którzy za kilka lat mogą już nie zajmować się dystrybucją tego sprzętu. Co Państwo wtedy zrobicie z uszkodzoną chińską "plażówką"? Nasze wykrywacze pozwalają prowadzić poszukiwania militariów i skarbów. Wykrywacze typu "plażówka" nie są przystosowane pod względem zasięgu do tego celu.
 


Zapraszamy do obejrzenia naszych kolejnych podstron. 


Opinie na temat wykrywaczy metali firmy Armand.
Dlaczego warto kupić wykrywacz metali firmy Armand?


Nie czekaj, kup wykrywacz metali Armand już teraz!

U nas zapłacisz przez:

PayU i PayPal

Porównywarka

Wybierz produkty do porównania

Oprogramowanie KQS.store

© Armand. Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.