Tel. 512 138 545

Twój koszyk: masz 0 prod. za 0,00 zł

Pełen zestaw urządzenia Zapper Hulda Clark Armand Generator Terapeutyczny
Zapper Armand Hulda Clark 01

2 399,00 1 899,00

Zapper Armand Feet Adapter 01
Zapper Armand Feet Adapter 01

1 499,00 1 199,00


Firma Armand wytwarza w Polsce wysokiej jakości Zappery Hulda Clark, urządzenia do biorezonansu i wykrywacze metali.

Rok założenia 1985.Nasz flagowy produkt Zapper Armand Hulda Clark to generator terapeutyczny zaprojektowany na nowo, na podstawie książki: "Kuracja życia metodą dr Clark", autorstwa dr Huldy Regehr Clark.

Zapper Armand służy do usuwania z organizmu, w warunkach domowych, szkodliwych patogenów takich jak: wirusy, grzyby, bakterie i pasożyty.

Zapper Armand jest wykorzystywany przy elektroterapii i bioenergoterapii oraz działa na zasadzie biorezonansu. Charakteryzuje go wysoka jakość wykonania i nowe, autorskie działanie opracowane przez naszą firmę.

Zappery Armand są produkowane w Polsce, ręczną pracą z użyciem najwyższej jakości materiałów, takich jak ręcznie polerowana miedź.

Wszystkie nasze zappery wykonujemy na zamówienie. Powstają one w ograniczonych ilościach, zgodnie z zasadami etycznymi i troską o środowisko.

Należy pamiętać, że używanie zapperów jest medycyną alternatywną i nie zastępuje medycyny konwencjonalnej. Przy schorzeniach zawsze należy dokonywać konsultacji lekarskiej i korzystać z leczenia medycyny konwencjonalej.

Nasz sklep internetowy działa już od 2008 roku. Zobacz nasz profil na Instagramie.

Click here to see the page in English and instructions on how to order the products.

Oprogramowanie KQS.store

© Armand. Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.