Tel. 512 138 545

Twój koszyk: masz 0 prod. za 0,00 zł

Firma Armand wytwarza w Polsce profesjonalne Zappery Hulda Clark, urządzenia do biorezonansu i wykrywacze metali.

Tradycja od 1985 roku.Nasz flagowy produkt Zapper Armand Hulda Clark to generator terapeutyczny zaprojektowany przez nas na nowo, na podstawie książki: "Kuracja życia metodą dr Clark", autorstwa dr Huldy Regehr Clark.

Zapper Armand służy do usuwania z organizmu, w warunkach domowych, szkodliwych patogenów takich jak: wirusy, grzyby, bakterie i pasożyty.

Zapper Armand jest wykorzystywany przy elektroterapii i bioenergoterapii oraz działa na zasadzie biorezonansu. Charakteryzuje go wysoka jakość wykonania i nowe, autorskie działanie opracowane przez naszą firmę.

Zappery Armand są produkowane w Polsce, ręczną pracą z użyciem najwyższej jakości materiałów, takich jak ręcznie polerowana miedź.

Wszystkie nasze zappery wykonujemy na zamówienie w ciągu kilku dni. Powstają one w ograniczonych ilościach, zgodnie z zasadami etycznymi i troską o środowisko.

Należy pamiętać, że używanie zapperów jest medycyną alternatywną i nie zastępuje medycyny konwencjonalnej. Przy schorzeniach zawsze należy dokonywać konsultacji lekarskiej i korzystać z leczenia medycyny konwencjonalej. Nasze produkty nie są wyrobami medycznymi.

Nasz sklep internetowy działa już od 2008 roku. Zobacz nasz profil na Instagramie.

Click here to see the page in English and instructions on how to order the products.

Oprogramowanie KQS.store

© Armand. Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.