Tel. 512 138 545

Twój koszyk: masz 0 prod. za 0,00 zł

Wypożyczenie wykrywacza metali Armand Prospector 3

Wypożyczenie wykrywacza metali Armand Prospector 3

Ten produkt jest dostępny

Cena: 200,00

Wypożyczenie wykrywacza metali Armand Prospector 3 do 7 dni.

Należy przynajmniej jeden dzień przed wizytą w siedzibie firmy, zatelefonować do nas i umówić się na wypożyczenie wykrywacza. Pobieramy zastaw 1000 zł. Wypożyczenie trwa do 7 dni i kosztuje 200 zł. Przy zwrocie wykrywacza, zwracamy 800 zł, czyli wypożyczenie na 7 dni kosztuje 200 zł. Wykrywacz można zwrócić wcześniej, niż w terminie 7 dni, jednak koszt wypożyczenia pozostaje bez zmian.

Podczas wypożyczenia wykrywacza metali Armand Prospector 3 przeprowadzamy krótkie szkolenie. Nie wysyłamy wykrywacza celem wypożyczenia. Wypożyczenie następuje wyłącznie w siedzibie naszej firmy.

Nie odpowiadamy prawnie za użycie wykrywacza niezgodnie z obowiązującym prawem (np. ustawa o broni i zabytkach), a także za skutki użycia wykrywacza mogące spowodować straty na zdrowiu lub życiu.

Wypożyczający zapoznawany jest z parametrami technicznymi wykrywacza podczas jego wypożyczenia i nie przyjmujemy reklamacji dotyczących niespełnienia parametrów wykrywacza wobec oczekiwań wypożyczającego.

Podczas wypożyczenia wykrywacza, wypożyczający otrzymuje pisemną instrukcję obsługi. Nie odpowiadamy za błędy w działaniu wykrywacza spowodowane niewłaściwą obsługą np. złe ustawienie pokrętła czułości może spowodować zmniejszenie zasięgów wykrywacza. Niezwrócenie wykrywacza w terminie 7 dni skutkuje pobraniem opłaty od wypożyczającego w kwocie 1000 zł oraz przejście wykrywacza na własność wypożyczającego. W takim przypadku wystawiamy paragon lub fakturę VAT oraz dołączamy 12 miesięczną gwarancję.

Wypożyczenia realizowane są od poniedziałku do piątku, w godzinach: 8-15.30.

Każda wizyta powinna być uprzedzona rozmową telefoniczną - dzień wcześniej. Odbiór i płatność w siedzibie firmy. Przypominamy, że zastaw za wykrywacz wynosi 1000 zł, a opłata za wypożyczenie jest potrącana z zastawu.

U nas zapłacisz przez:

PAYU i PayPal

Porównywarka

Wybierz produkty do porównania

Newsletter

Publikacje

Zobacz co napisaliśmy oraz co napisali o nas

Vademecum odkrywcy

Wszystko co każdy odkrywca powinien wiedzieć przed rozpoczęciem poszukiwań


Oprogramowanie KQS.store

© Armand Metal Detectors. Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.