Tel. 512 138 545

Twój koszyk: masz 0 prod. za 0,00 zł

Komplet miedzianych elektrod do zapperów Hulda Clark

Komplet miedzianych elektrod do zapperów Hulda Clark

Ten produkt będzie wysłany w ciągu 1 dnia roboczego

Cena: 299,00

W całości wykonane ręcznie w Polsce

Dwie sztuki miedzianych elektrod do zapperów Hulda ClarkPopraw działanie swojego obecnego zappera, dowolnego producenta, poprzez zastosowanie najwyższej jakości, ręcznie polerowanych elektrod z czystej miedzi. Elektrody można podłączać do zapperów innych producentów poprzez przewody, które posiadamy w ofercie. W zestawie produktu znajdują się dwie sztuki miedzianych elektrod. 

 

Tradycja naszej firmy rodzinnej sięga jej założenia w 1985 r. Przez wiele lat zajmowaliśmy się produkcją wykrywaczy metali. Obecnie nasze wysiłki kierują się w stronę elektroniki medycznej. Produkujemy urządzenie Zapper Armand, będące zmodernizowanym wynikiem badań dr Huldy Clarc. Nieodzownym elementem tego urządzenia są elektrody, dostarczające prąd zmienny do organizmu ludzkiego. Elektrody te są wykonywane ręcznie, tradycyjnymi metodami. 


PRODUKCJA TECHNIKAMI TRADYCYJNYMI

LUTOWANIE BEZOŁOWIOWE 

Produkcja elektrod składa się z kilku etapów: cięcie rurki miedzianej, wiercenie otworu w korku miedzianym, założeniu gniazda bananowego fi 4 mm do korka, zlutowanie rurki z jednym korkiem pełnym i z jednym korkiem z gniazdem bananowym. Lutowanie odbywa się na bazie spoiwa bezołowiowego, zgodnie z dyrektywą unijną ROHS [Dyrektywa w sprawie ograniczenia niektórych niebezpiecznych substancji w sprzęcie elektrycznym i elektronicznym]. Potem następuje najtrudniejszy etap produkcyjny, wypolerowanie elektrod pastą polerską. Elektrody po pewnym czasie ciemnieją, jest to zjawisko naturalne. Ciemnienie jest wywoływane kontaktem z powietrzem lub skórą człowieka. Elektrody można ręcznie w domowych warunkach, wypolerować czystą ściereczką bawełnianą z użyciem np. pasty do zębów lub pasty polerskiej do metalu. 

TRADYCJA UŻYWANIA MIEDZI

Najważniejszym elementem elektrod jest jej skład – czysta miedź. Czysta miedź znana jest od wieków, stosowana była już w starożytności w Egipcie i Grecji. W archeologii stosuje się pojęcie epoki chalkolitu, inaczej zwanej eneolitem, czyli epoki miedzi, trwającej przez około 2400 lat przed narodzeniem Chrystusa. W Egipcie chalkolit trwał w latach między 5500-3100 przed narodzeniem Chrystusa. 

ASEPTYCZNOŚĆ MIEDZI

Społeczności starożytne doceniły łatwość jej pozyskania, obrabiania, piękny wygląd oraz co najważniejsze, że są antybakteryjne! To ze stopu miedzi z cyną, czyli z brązu, wykonywano w starożytności nawet narzędzia chirurgiczne.

MIEDŹ DOSKONALE PRZEWODZI PRĄD

Inną, niezwykle ważną cechą miedzi jest jej bardzo dobra przewodność prądu. To z przewodów miedzianych wykonuje się połączenia w urządzeniach elektronicznych, to przy pomocy kabli miedzianych transportuje się energię elektryczną i przesyłanie danych cyfrowych na duże odległości. 

Podsumowując, miedź, jako materiał na elektrody do zappera jest antybakteryjna, ze świetnym przewodnictwem prądu. 

MIEDŹ NIE POWODUJE UCZULEŃ

Miedziane elektrody naszej produkcji nie powodują uczuleń. Tanie elektrody ze stali nierdzewnej z tzw. inoxu, produkowane przez inne firmy, zawierają metal, nikiel i chrom, które powodują u większości osób silne uczulenia. Nikiel i chrom pod wpływem kwaśnego potu uwalnia się z elektrod ze stali nierdzewnej, powodując uczulenia. 

Negocjacja ceny
Imię i nazwisko:
E-mail:
Telefon:
Twoja propozycja cenowa lub pytanie:
Wpisz kod widoczny na obrazku:
weryfikator

Wyślij zapytanieDodaj opinię o produkcie

Dodaj Komentarz
Ocena: 1 10
Wpisz kod widoczny na obrazku:
weryfikator


Opinie o produkcieNewsletter

Publikacje

Zobacz co napisaliśmy oraz co napisali o nas

Vademecum odkrywcy

Wszystko co każdy odkrywca powinien wiedzieć przed rozpoczęciem poszukiwań


Oprogramowanie KQS.store

© Armand. Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.