Tel. 512 138 545

Twój koszyk: masz 0 prod. za 0,00 zł

Zapper Armand Hulda Clark

Zapper Armand Hulda Clark

Ten produkt będzie wysłany w ciągu 3 dni roboczych

Cena: 799,00

Wyprodukowany w Polsce

Zapper Armand Hulda ClarkZapper Armand Hulda Clark jest używany do usuwania z organizmu w warunkach domowych szkodliwych patogenów takich jak: wirusy, grzyby, bakterie i pasożyty. Wysoka jakość wykonania i nowe, autorskie działanie opracowane przez naszą firmę. Wyprodukowany w Polsce, ręczną pracą z użyciem najwyższej jakości materiałów, takich jak ręcznie polerowana miedź. Armand, istniejemy od 1985 roku.  


Dlaczego oddziaływanie Zappera nie jest procedurą medyczną?

Zapper nie jest nowym pomysłem, to idea, sprawdzona praktycznie w XX w. przez dr. Hulda Regehr Clark. Niestety, globalne lobby farmakologiczne sterujące trendami medycznymi pomija tę metodę poprawiania zdrowia naszego organizmu, z przyczyn konkurencyjności korzyści finansowych. Skoro działanie Zappera nie opiera się na oddziaływaniu przy użyciu farmaceutyków, to lobby farmaceutyczne nie jest zainteresowane w finansowaniu badań nad oddziaływaniem Zappera na organizm ludzki.

Należy jednak pamiętać, że Zapper nie zastąpi tradycyjnej medycyny, jej diagnostyki i jej metod leczenia. Zapper należy traktować jako urządzenie wspomagające poprawę stanu zdrowia. Zapper na pewno nie zastąpi lekarza, ale może wspomóc proces leczenia. Zapper należy traktować jako dział tzw medycyny niekonwencjonalnej i sięgamy do niej, w przypadku bezradności medycyny konwencjonalnej. Zadaniem Zappera nie jest zastępowanie medycyny uniwersyteckiej, lecz jej wspieranie.


Kiedy stosujemy Zappera?

Często chodzimy po poradę i postawienie diagnozy przez lekarzy i mimo przestrzegania podanych przez nich zaleceń, kuracja nie daje efektów. Często bolą nas stawy, głowa, brzuch, prostata, a pomimo porady i leczenia lekarskiego choroba nie ustępuje. Przyczyna może tkwić w ataku patogenów na nasz organizm. Patogeny mogą skupiać się w rejonach naszego ciała, do których dostęp jest medycznie utrudniony do diagnostyki np. brzuch, czaszka, prostata. W związku z medycznymi trudnościami diagnostycznymi, jesteśmy leczeni objawowo, co nie zawsze skutkuje. Zawsze należy pamiętać, że w pierwszej i zasadniczej kolejności, poddajemy się medycynie klasycznej, w drugiej dopiero tzw medycynie niekonwencjonalnej. Przy używaniu Zappera nie porzucamy metody medycznej konwencjonalnej. 

Należy też zwrócić uwagę, że działanie Zappera może pobudzić organizm do walki z chorobą. Znany powszechnie jest efekt oddziaływania psychicznego [wpływ rodziny, najbliższych, autorytetu, medium, efekt uniesienia religijnego, efekt placebo] do wzmocnienia organizmu w celu pokonania wroga niszczącego nasz organizm.


Zasada działania Zappera

Nazwa Zapper powstała od slangowego określenia zap – zaatakować, zabić, zniszczyć.

Zasada działania Zappera opiera się na niszczeniu patogenów znajdujących się w naszym organizmie, przy pomocy prądu pulsującego jednokierunkowego. Inaczej nazywając ten prąd, to prąd stały przerywany - taktowany. Takt, czyli przerwy tego impulsu określa częstotliwość. Dr Clark zbadała i udowodniła na podstawie badań, że różna częstotliwość taktowania prądu stałego niszczy różne patogeny. Jeżeli zastosujemy daną częstotliwość lub zbiór częstotliwości, to możemy pozbyć się z organizmu określone grupy patogenów. Opiera się to na teorii naukowca Royal Raymond Rife, który uważał, że wirusy i bakterie mają własne częstotliwości rezonansowe, które są dla nich śmiertelne [MOR – Mortal Oscillation Rate].

Klasyczna częstotliwość Zappera określona przez dr Clarc to 30 kHz, czyli jest to 30 000 impulsów oddziaływania prądu w ciągu jednej sekundy.

Jak napisano wcześniej, dr Clarc określiła, że różne patogeny są niszczone przy różnych częstotliwościach. Dlatego zastosowaliśmy w naszym urządzeniu różne programy, z różnymi pakietami częstotliwości dla niszczenia wybranych przez Państwa patogenów.

Dr Hulda Clarc uważa, że prądy o częstotliwościach zmieniających się od 10 Hz do 1 MHz, mogą być pomocne przy leczeniu różnych odmian raka, jak i pozbywaniu się toksyn z organizmu.


Co to są patogeny?

Patogeny są to czynniki wywołujące zaburzenia metabolizmu. Wyróżnia się następujące typy patogenów: 

 • biologiczne czyli wirusy, grzyby, bakterie i pasożyty
 • chemiczne czyli toksyczne związki chemiczne
 • fizyczne czyli promieniowanie jonizujące, temperatura i urazy mechaniczne.


Na jakie patogeny oddziałuje Zapper Armand?

Oddziaływanie Zappera przy użyciu prądu o różnej częstotliwości potrafi niszczyć patogeny biologiczne czyli wirusy, grzyby, bakterie i pasożyty [robaki], a nawet toksyny.

Zapper Armand, a konkretnie model 01 na skutek zastosowanego szerszego zakresu częstotliwości, niż w modelu dr Clarc, oddziałuje na wirusy, bakterie, grzyby i robaki. Możemy go używać także w dolegliwościach alergicznych, gdyż oddziałuje na np. roztocza. Aby precyzyjnie dobrać charakter oddziaływania, należy wybrać odpowiedni program pracy. Należy dodać, że nie każdy Zapper oddziałuje na wszystkie patogeny, my przedstawiamy nasz Zapper Armand, który pracuje w szerokim zakresie częstotliwości, oddziałujący w szerokim zakresie na patogeny biologiczne. 

W Internecie można odnaleźć tabele z częstotliwościami rezonansowymi patogenów. Jeżeli wybierzemy patogen, co do którego mamy podejrzenie, że znajduje się w naszym organizmie, to wybieramy numer programu, który zawiera wybraną częstotliwość. I w tym, wybranym programie, patogen „spotka się” z własną częstotliwością rezonansową, która go wyeliminuje. Skutkować to będzie oczyszczeniem organizmu, a tym samym poprawą samopoczucia. 

Nasz Zapper polecają klienci cierpiący na objawy boreliozy. 


Jak długo dziennie można używać Zappera?

Wg dr Clarc, Zappera nie można używać dziennie dłużej niż około 20 minut. Chodzi o czynne poddanie się procesowi działania prądu Zappera, a nie o sam fakt włączenia Zappera. Nasz najdłuższy program działa w sumie 60 minut, ale w ten czas wliczone są przerwy w jego oddziaływaniu prądem, a pełne działanie prądu w tym programie trwa 21 minut.


Dlaczego zmodyfikowaliśmy Zappera dr Hulda Clarc?

Nowe wyniki badań określiły nowe zakresy częstotliwości dla oddziaływania na patogeny. Ponadto, od końca XX w. nastąpił postęp w rozwoju elektroniki, wprowadzono układy scalone o programowanym zakresie działania. Zastosowaliśmy taki układ mikroprocesora, aby zastosować widmo częstotliwości, mogące uderzać w patogeny, do oddziaływania, na patogeny, na które nie znamy dokładnej częstotliwości. Czyli jeżeli zastosujemy widmo, czyli szeroki zakres częstotliwości, to statystycznie, uderzymy dokładnie w patogen chorobotwórczy, którego działanie powoduje u nas dolegliwości, a jednocześnie nie musimy znać częstotliwości tego patogenu. Działanie przemiatania opiera się na zasadzie, że w czasie cyklu programu, następuje podawanie na elektrody częstotliwości zmieniającej się z zadanym przedziale np. dla programu P5 od 500 kHz do 833 kHz. 

W naszym Zapperze odnajdą Państwo funkcję zwiększającą moc układu, pod nazwą MOC 12V. Syn dr. Clarc w swoim układzie stosował baterię 9V, my zastosowaliśmy w układzie przetwornicę podwyższającą do napięcia 12V, przy czym wartość tego napięcia jest całkowicie bezpieczna dla zdrowia.


Dlaczego Zapper Armand jest bezpieczny?

Bezpieczne napięcie, dla naszego organizmu, dla prądu zmiennego wynosi 25V. Wykonaliśmy pomiary napięcia naszego urządzenia. Podczas pracy klasycznych programów, na elektrodach występuje napięcie około 8 – 9V. Natomiast przy włączonym trybie MOC 12V, na elektrodach występuje napięcie 12V. Czyli do naszego organizmu przykładamy co najwyżej połowę dopuszczalnego, bezpiecznego napięcia. 

Ale to nie napięcie jest bardzo niebezpieczne, niebezpieczna jest wartość prądu, który przepływa przez nasze ciało. Dla naszego Zappera Armand ten prąd wynosi około 1mA, czyli poniżej jednej tysięcznej ampera. 

Oczywiście należy pamiętać, aby nie przekraczać dziennego limitu jego używania, który wynosi około 20 minut. 


Opis programów Zapper Armand

W czasie przerw w działaniu poszczególnych programów nie musimy elektrod trzymać w rękach, gdyż w czasie przerw prąd nie jest podawany na elektrody. 

P1 - doktor Clarc
To klasyczny program określony przez dr Clark, zastosowany w urządzeniu wynalezionym przez jej syna, opierającym się na układzie scalonym o nazwie 555. Częstotliwość prądu to 30 kHz. Czas pracy 7 minut.

P2 - pełna doktor Clarc
Dr Clarc, określiła, że najlepszy i bezpieczny czas czynnego działania Zappera w ciągu dnia to około 20 minut. W tym programie, częstotliwość prądu to 30 kHz. Czas pracy 3 x 7 minut oddzielone od siebie 20. minutowymi przerwami.

P3 - przemiatanie 7-250 kHz
W tym programie stosowany jest zbiór częstotliwości, czyli spektrum w zakresie od 7 do 250 kHz. Program ten, wg tabeli dr Clarc jest polecany na działanie grzybów [pleśń]. Czas pracy 7 minut.

P4 - przemiatanie 250-500 kHz
W tym programie stosowany jest zbiór częstotliwości, czyli spektrum w zakresie od 250 do 500 kHz. Program ten, wg tabeli dr Clarc jest polecany na działanie wirusów, bakterii i pasożytów [pobaki: płaziniec, tasiemiec]. Czas pracy 7 minut.

P5 - przemiatanie 500-833 kHz
W tym programie stosowany jest zbiór częstotliwości, czyli spektrum w zakresie od 500 do 833 kHz. Program ten, wg tabeli dr Clarc jest polecany na działanie roztocza. Czas pracy 7 minut.

Polecamy przeczytanie książki: Hulda Regher Clarc, "Kuracja życia metodą dr Clarc", Wrocław 2006. Na podstawie tej książki wykonaliśmy wykonywanego przez nas Zappera i zastosowaliśmy współczesne zdobycze elektroniki do poprawienia jego funkcjonalności i oddziaływania na organizm. Książkę tę, można również przeczytać w Internecie. 

Długość elektrod 120 mm.
Średnica rurek fi 22 mm.
Średnica zakończeń rurek fi 25.
 
Wymiary tak są dobrane, aby były wygodne do trzymania w dłoniach. 


Dlaczego warto kupić Zapper Armand, a nie Zapper innego producenta?

Zapper Armand został wykonany wg najnowszych zdobyczy współczesnej elektroniki [mikrokontroler], przy jednoczesnej prostocie użytkowania [przyciski i diody świecące].
 • Nasz wyrób posiada 5 programów fabrycznych, NR PROGRAMU i PROGRAM + dedykowanych do poszczególnych patogenów. Program dobiera się indywidualnie według odczuwalnych skutków dolegliwości. Większość Zapperów nie posiada zmiennej częstotliwości. 
 • Urządzenie posiada zwiększoną moc, przycisk MOC 12V.
 • Sygnalizacja rozładowania baterii BAT.ROZŁ.
 • Sygnalizacja zwarcia elektrod ZWARCIE. W układzie zastosowaliśmy zabezpieczenie przeciwzwarciowe, które zapobiega uszkodzeniu urządzenia oraz zapobiega rozładowaniu się baterii.
 • Sygnalizacja optyczna [diody świecące] i akustyczna [dźwięk] początku i końca programu lub jego segmentu [dla programu nr P2].
 • Sygnalizacja podania napięcia na elektrody SYGNAŁ.
 • Łatwe włączenie i wyłączenie WŁ./WYŁ.
 • W przypadku pomyłki podczas obsługi lub wykonania przerwy w pracy możemy zastosować zatrzymanie programu, bez oczekiwania na jego koniec START/STOP.
 • Miejsce podłączenia elektrod opisane jest ELEKTRODY.
 • Urządzenie posiada złącze do elektrod typu BNC, dedykowane do wysokich częstotliwości. Należy pamiętać, że Zapper Armand generuje częstotliwość prawie 1MHz, czyli prawie jednego miliona taktowań na sekundę!
 • Elektrody wykonane są z czystej miedzi, z metalu używanego w starożytnym Egipcie, nawet w archeologii stosuje się pojęcie epoki chalkolitu, czyli epoki miedzi, trwającej około 1000 lat przed narodzeniem Chrystusa. Ponadto elektrody są łączone lutowiem, składającym się z cyny, bez dodatku trującego ołowiu.
 • Istnieje możliwość dokupienia brakujących, zużytych lub zagubionych elementów zestawu Zapper Armand, co w przypadku urządzenia innej firmy, w szczególności zagranicznej (często chińskiej), może być niemożliwe.
 • Zapper Armand objęty jest gwarancją i ewentualnymi naprawami pogwarancyjnymi w Polsce.
 • Zasilanie ogólnodostępną baterią 9V, typ 6F22, prostokątną.
 • UWAGA! Zapper Armand bezwzględnie nie należy używać, przy założonych w organizmie ludzkim metalowych implantach i stymulatorach oraz rozrusznikach elektronicznych. Każdy Zapper może spowodować procesy elektrolityczne przy obecności implantów metalowych oraz zakłócić pracę stymulatorów i rozruszników elektronicznych, może je wyłączyć bądź uszkodzić. Zapper Armand używa się na własną odpowiedzialność.
 • Zapper Armand posiada nowoczesny, estetyczny i funkcjonalny kształt. W praktyce, elementy zestawu w łatwy, intuicyjny sposób, łączą się ze sobą. Obudowa posiada gumowane obrzeża, które ułatwiają jej chwytność. Kolor obudowy również jest niebrudzący.


Zespół Armand życzy Państwu zdrowia!

Prawa autorskie do tekstu są prawnie zastrzeżone. 

UWAGA! ZAPPER ARMAND NIE JEST URZĄDZENIEM MEDYCZNYM W ROZUMIENIU USTAWY Z DNIA 20 MAJA 2010 R. O WYROBACH MEDYCZNYCH [DZIENNIK USTAW NR 107, POZ. 679 Z PÓŹNIEJSZYMI ZMIANAMI]. 

Newsletter

Publikacje

Zobacz co napisaliśmy oraz co napisali o nas

Vademecum odkrywcy

Wszystko co każdy odkrywca powinien wiedzieć przed rozpoczęciem poszukiwań


Oprogramowanie KQS.store

© Armand Metal Detectors. Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.